Ir ko gi man taip niauru šendei? Miegoti reikia daugiau ir ne vienai

O naktį sapnavau absoliučiai kitą Vyras, prisipažįstantį man meilėje. Pričiom, aš jį realiai pažįstu, bet mes nesam netgi geri draugai, šiaip pažįstami, ir realybėje jis man nei galvoj nei uodegoj, ir tuo labiau aš jam. Ruduo… Nekaltas

diagnoze-teigiamu emociju stygius Taip

Uodegiuk, auksciau nosi. Ar nenoretum nueiti i pamazu rudenejanti parka su savo Vyras pasivaikscioti? Nekaltas Palaukti, kol galesit spardyti lapus, ar griuti i lapu kruva… Pagalvok - kiekvienas metu laikas turi savo grozybiu. As megstu ziema uz balta sniega, rudeni - uz jo fantastiskas spalvas ir lapus, pavasari - uz lendancia saulute ir dziuvancia zeme. Tik vasaros nelabai megstu uz jos karsti, uztat si vasara man patiko. Mirkt O ir tu pabandyk rasti ka nors grazaus sioj dienoj. Zinai, ruduo kiekvienam kelia liudnu minciu, bet juk gali buti ne tik pesimistas, bet ir optimistas. Mirkt Mes jauciames taip, kaip mes galvojame. Mirkt

Mes sekmadienių pikniką organizuojame. Tiksliau, aš su seserim organizuoju, ir užsisakėme broliukus-vyriukus į kompaniją. Pasėdėsim spoksodami į ugnį ir čirškančias joje dešreles. Jeigu vyrams tiksliai pasakai, kada, kur, kaip apsirengus ir ką atsinešus reikia būti, jie gaunasi visai neblogi kompanionai… tiesa šnekasi vis vien tik tarpusavy ir grynai vyriškomis temomis, bet bent jau vyriško kvapo (kojinės ten, na maža kas dar kvepia) piknike bus Cha chaŠiaip Vyras sunkoka išsitempti laukan, nes: a) ten nėra kompiuterio; b) ten pučia vėjas; c) ten einant reikia pakelti užpakalį nuo kėdės ir kaip minimum apsirengti… Na bet aš pasistengsiu Cha cha Cha cha

…visa taj xernia…

…o va chia jau rimta problema…matyt sergi…

O dar geriau pasivaiksciot ir nugriut i lapu kruva su svetimu Vyras Cha cha

Echo, vėl vedi į pagundą? Flirtas Myliu

taigi salta, kam tas alus, geriau ko nors siltinancio Taurė

Ka reiskia VEL? Šypsena Ar as tave kada nors gundziau? Apakęs Drovus

Jo… ruduo atsliogino…,ir kaip visad vasara per greit praleke kaip viena savaite…

ai zinok ir pas mane ju nera Cha cha pasidziaukim visos trys, kad musu daugiau Apkabinimas Cha cha

Jo, sako, kai nėra pinigų, tai žmonės poroje kaip ir darosi artimesni vienas kitam… maždaug kartu nugalėti iškilusius sunkumus yra lengviau… Ir be to, mum šį šeštadienį sukakos 4 metai… Ketvirtųjų metų krizė prišliaužė, ar ką? Jeigu sąžiningai, tai aš ir pati savęs nedžiuginu. Ir galvoj vis vartosi ta jo frazė, pasakyta vakar vakare, kai niauriai ėjo indų plauti… maždaug, “Aš irgi turiu nemalonių minčių, na bet…” Spooky… NekaltasEinu pietauti. Labas

Apkabinimas galesim steigti neturinciu babkiu kluba Cha cha tipo, sagos is giliu, pietus-keptos bulves, vakariene-virtos bulves, pusryciams-kas liko Cha cha Cha cha Cha cha

Miargos baigiam skustis - taigi viena kita turim palaikyti. Visi tom gilem atsiskaitinejam - ir ka - gyvenam. MirktO as noreciau suzinoti kaip epiurienei sekasi angelocka pilvely augint? Kiek sveria, ar jau rodo charakteri ir t.t.

visu pirma netikiu tuo, kad jau taip babkiu neturit Nekaltas jei jau turit uz ka pavalgyt, tai viskas ciki Cha cha Mirkt as irgi neturiu babkiu namui, daug komfortiskesniam gyvenimui bei kelionems i tuos kratsus, kuriuos noriu aplankyti, bet siaip, yra uz ka pavalgyt, yra uz ka benzo uzsipilt, yra uz ka uz buta sumoket, vadinasi yra tu babkiu Cha cha Cha cha o ateity bus da daugiau Cha cha Mirkto siaip, visiems mums buna niuriu dienu, ir minciu niuriu, bet ar reikia su tokiomis mintimis susidraugauti? aisku, kad ne, varyt jas reikia ir kuo toliau…

Yra babkių sumokėt už butą, yra babkių pašerti dviems ėdrioms katėms ir patiems paėsti. Tai pliusas. Nėra babkių nusivest merginą pasimatyman, padovanot jai gėlyčių, nėra babkių susimesti ant besubyrančios lovos. Tai minusas. O ir tos babkės kurios yra… jos nestabilios. Ta prasme, kai šitos išeis, kitų gali ir neatsirasti. Čiulpia. Blogai

nėra babkių ar noro jas uždirbti? Nekaltas uodegiuk kiek save gali graužti ir tempti vežimą už du???

Na manyčiau, aš tempiu vežimą už save… Savo karjerą aš jau tikriausiai padariau, algelė gal ir ne super, ale bet chebra darba labai vykusi, šefas saviakas, pats darbas patinka (kai neužknisa, o užknisa kažkur 2-3 kartus į metus, tai normalu) ir pachaltūrinti truputį gaunasi. Vyras 24 sukakojęs, panašu, taip ir neišsiugdė savyje noro turėti kažką daugiau nei makaronų vakarienei ir interneto ryšį… jam tiesiog nereikia. Gerai yra taip, kaip yra. Taip ir sėdime abudu, iš tų žmonių, kur nesiekia karjeros. O gal čia mūsų savęs vertinimas sumenkėjęs…

siulyciau susimesti ne besubyranciai, o tvirtai lovai Cha cha

Mielai TaipJei keturis mėnesius iš eilės nepietaučiau mieste… Pavargęs… kaip tik pusei lovos surinkčiau Cha cha