Ir ko gi man taip niauru šendei? Miegoti reikia daugiau ir ne vienai

Ir ko gi man taip niauru šendei? Miegoti reikia daugiau ir ne vienai

Niekas nedžiugina. Kojos šąla, pilvas gurgia, miego norisi, dirbti - ne. Vakar priverčiau Vyras plauti indus šaltam vandeny (karšto nebuvo, o pati nepanorėjau), tai ans visą naktį miegojo demonstratyviai kitoj lovos pusėj. Pinigų nėra. Nuotaikos - nėra. Pirma mintis pasižiūrėjus į kažką (nebūtinai žmogų) - “how disgusting”. Namie liko neplauta plyta, kačių apšeriuota, pasižiūrėjus vemti norisi, o rankos nepasikelia iššveist. Netgi alaus nesinori. Matyt ruduo…

Vidut. amžiaus… kryyyzė Mirkt

Pazistama busena…

Praeis…Rytoj jau kitaip galvosi Mirkt

padovanok kates tam berniukui, mieganciam kitoje lovos puseje ir isgrusk visus pro duris. ir gyvenimas taps daug paprastesnis.

kodėl viską stengiesi matyti tik blogai ir tik pilkomis spalvomis? manau, jei vyrą privertei (vis gi privertei) išplauti indus su šaltu vandeniu, tai rodo, kad jis atve myli, o tau reikėjo prisiglausti švelniai prie jo ir būtumt kartu miegoję, t.y. vienoje lovos pusėje. beje, kokia tu ponička, kad indų negali su šaltu vandeniu išplauti, o pasišildyti nemoki? pažiūrėk į viską tik gerai. pagalvok, pas mus dar turėtų būti vasarą, o dieną bus tik +14 laipsnių , nu ir kas Pavargęs žiemą būna dar daugiau, bet tai nereikšia, jog turiu būti susiraukusi Mirkt Apkabinimas

aš pritariu tavo nuomonei, tiesiog nustebau, kad šalta svanduo yra problema. sutinku, kad vyras turi padėti. o gal ji buvo užsiraukusi ir jis norėjo dėmesio bent šiek tiek, gal jis taip dėmesio reikalauja, bet vėl nepriimkit rimtai

dafai pasimušam ? Kietas Drovus

va čia ir yra blogiausia. bet greitai turi praeiti

anita7, nori muštis? turbūt sušilti nori?

Taip aš noriu vuodegiuką išjudinti iš letargo kad išsikrautų… Liežuvis nėr čia ko kaupti savyje neigiamas emocijas… Kanda Kanda susirgs dar po to

Geriau pasileiskit Siuzi Kvatro daina ir dainuokit vtu.lt/gabija/neoficialus/dainos/32.htm

mokykitės iš Anitos7 būti geros nuotaikos Gėlė Cha cha šaunuolė, net man šilta pasidarė

O pas mane nera karsto vandens ir nera kas su saltu indus isplautu… taip ir stovi kalnai kriaukleje… Bet nuotaika nuo to neblogeja. Zinau, kad indai ir nebuvimas salia zmogaus nebeda. Saulute sviecia. Rytoj vaziuosiu grybaut, pailsesiu nuo darbu, atsigausiu, mylima zmogu pamatysiu. Ir geriau pasidaro taip pagalvojus… Linkiu teigiamu emociju ir minciu Labas Gėlė

GeraiSviecia saule.Alaus nesinori, juk tai puiku Gerai.Koks gyvenimas alkoholio apnuodytom smegenim?Puikus aisku, tik blaivytis nereikia TaipMiskuose auga baravykai.Bus bobu vasara.Gera tada sedeti sauleta ramia diena prie juros pamiskej.Klausytis osiancios juros,gerti veidu saules spindulius,ziureti pro primerktas akis i geltonuojancius ,mirgancius saules spinduliuose lapus. Gurksnoti arbata su pienu.Supranti, kad esi tik niekam nezinoma skruzdele, tempianti savo ,sunkesni uz save, sapeli per gyvenima.O kaip noretusi pastatyti savo skruzdelyna, bet tingisi…gyvenimas juk toks trumpas.Bet ir ilgas.Dar yra laiko pasodinti soda, uzauginti buri vaiku, suresti troba.Verta?Gal…,bet kazkaip tingisi…gal ryt…

dingęs Gerai Kava

pabundi ryte, salia mylimas vyras, prisiglaudi prie gauruotos krutines ir dar saldziai uzmiegi Šypsena suskambus zadintuvui vinguriuoji i vonia, sildomos grindys dar neleidzia pabusti ir greitai uzmirsti siltu patalu Šypsena iseini is vonios ir jauti kavos kvapa, kuris atveda iki lovos Šypsena skaniai isgeri kava su mylimu zmogum, soki i drabuzius, papeckioji veida, pabuciuoji vyra ir iseini i salti…bet ar tai blogai, galbut ne, nes saltokas oras kaip mat padaro tave zvalesniu…autobuse visi ramus, svajingi ir susimaste…darbe visi ramus, besisypsantys, o tai dar geriau, bet gal po pietu laukti audros Cha cha bet juk bet kokia audra nurimsta, tad ar verta del to sukti smegenis ir neleisti sau megautis tiesiog grazia diena uz lango ir graziu gyvenimu Šypsena Šypsena Šypsena

Apturėkit sąžinės, aš ir taip tris kartus per savaitę mušuosi. Gerai dar, kad su bernais Cha chaŠiaip tai pas mus tiesiog dviem parom atjungė karštą vandenį, o indų plovimu pagal nutylėjimą užsiima Vyras. Aš negaliu pakęsti plauti indus. Tačiau neplautų indų vaizdo pakęsti negaliu dar labiau. Būčiau išsiplovus pati, tuo labiau nėra prasmės mazochistiškai kruštis šaltam vandeny, juk šalia yra dujinė, galima pasišildyt. Bet ans užsiraukė ir nuėjo būti didvyriu mazochistu. Na jo pasirinkimas, negi ginčysies… Paskui prisislinkau lovoje apsikabinau, bet ans apsimetė kad nepastebėjo Juokiasi O man ką, man apsikabinus šilčiau KietasAle bet visviena nemalonus jausmas kažkoks pasiliko… Na bet juk ne indų plovime esmė, ar ne?

Uodegele Apkabinimas Taurė kaip gerai, kad ne pas mane viena babkiu nera Cha cha Taip nes as jau pradedu manyti, kad esu viena tokia ant sio svieto Pavargęsbeje, is meistro atsiemiau savo mylima masiniuka po geros savaites Niam niam ir sumokejau tik 80lt uz remonta Girtas o jau buvau nusiteikus kad reikes pakloti min 300lt KandaBrangioji, pasidaryk kavos su pienuku (na pvz, tos, trys viename)- skanu, silta ir pilvas negurgs Šypsena arba iseik prasivaikscioti po miesta-man patinka tokia rudenejanti gamta Šypsena Žvaigždė