ir gyvenimas del vaiku

tikekis jeigu nori, tik paskui nesiskusk cia atejus. as tai priklausomui visas staigmenas su kocelu pirmais vedybinio gyvenimo metais ismusiau, todel dabar gyvenu ramiai ir uztikrintai

Juokiasi nuu…blin,a nenuobodu,kartais nekyla noras…paivairinimui Mirkt

geriau kas užkasta neliesti Taip

kaip man sakydavo priklausomas, cituodamas, berods, Juliu Janoni, pameni: “tau gerai, kai marsna prikimsta pinigu, o as kalu diena nakti kalu” o gal ir ne ji:" zmogus savo likimo kalvis", todel savo gyvenima as pati pasiivairnu kaip noriu ir kaip moku. galu gale as moteris ar ka? lauksiu as, matai, kad priklausomas vairintu gyvenima

Maniškiui kočėlas nemačijo.Ėmiausi griežtesnių priemonių. Dabar,kai jau jis man ne vyras,kai jam suteiktas paskutinis šansas-žino,kad toleruoju tik malonias staigmenas Šypsena

nu jo, nepavydziu tau. turbut ***** gyventi su kazkuom, kas bijo padaryti klaida

na matai,klaidos nelygios klaidom,kaip sakant-turi jau Pavargęsmetu,turek ir proto Nekaltas

Kiek supratau taviškis Priklausomas taip pat priklausomas nuo kočėlo jau nuo pirm.ved metų. Taigi ir jis bijo prisidirbti klaidų Nekaltas

o man priklausomas sake, kad kadais ant ju mokyklos buvo uzrasyta: “mokytis, mokytis ir dar karta mokytis”

na jau nea, neteisingai supratai. matai, pas mumi seimoje yra politika. jis nebijo, arba bent jau taip apie save galvoja, kad nebijo kocelo, jis galvoja, o man negi gaila, svarbu sugyvenam gerai, taigi, jis galvoja, kad gyvena ne vedamas baimes, o atsakomybes

na va, radau. kad nereiketu man cia vargti ir cituoti priklausoma, patys galite pasiskaityti ka jis kadais rase:

placiau: [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/233741.22 2-=(108491982](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/233741.222-=(108491982)

Skirtumas mažas dėl ko Moteris ir Vyras stedgiasi sugyventi: ar iš baimės būti paliktam,ar iš atsakomybės TaipGeriausia,kai gyvenama iš meilės. O ir šiais abiem atvejais meilė manau yra,kitaip visiems būtų nusispjauti ir į baimę,ir į atsakomybę Nekaltas

o man priklausomas visuomet sakydavo, kad visai nenusispjauti. bijanti gyventi zmogu sunku net zmogumi pavadinti- sakydavo jis- nors, kaip bebutu gaila, dauguma taip gyvena. ir meile ju, tiksliau, sakydavo priklausomas, tai, ka jie vadina meile, vargu ar galima butu vadinti meile, nes meile, pridurdavo, duota tik laisviems zmonems, o bijantis zmogus yra baimes panciuose

Atsakomybę žingsnis žingsnin lydi baimė,baimė pasielgti neatsakingai. Šiaip tai daug rašai:“Priklausomas man sakė…”,o ką pati manai?Ar tu ne pati,o patinas+klonas? Nekaltas

na nevisai taip. matai, priklausomas prisiskaite kazkokio Levino knygu ir pasakojo, kad zodis atsakomybe reiskia ne kazkoki abstraktu ir nesuprantama veiksma ar reiskini, o atsaka, tai yra tau sako, o tu atsakai. bet jis sake, kad pas Levina viskas placiau ir sudetingiau, ta prasme, daug prirasyta ir dar daugiau tarptautiniu zodziu kuriu as nelabai suprantu

matai, man priklausomas aiskino, kad jeigu vyras veda moteri, tai moteris turi sekti, ta prasme, klausyti savo vyro, dar aiskino, kad turi ne tik kad klausyti, bet ir girdeti, vat tuomet pas juos bus meile ir santarve

Na ir apsiskaitęs tas tavo Priklausomas ApakęsJis ką priklausomas nuo knygų JuokiasiO jei dar jūsų biblioteka didelė BaisuO jei bibliotekos turinys Baisu Bala žin ko gali prisiskaityti. Būk atsargi Mirkt

O kaip tas kočėlas:jis padėjo klausyti ar išgirsti ???

as irgi anksciau pergyvendavau, kad bala zino ko prisiskaitys, buvau atsargi. bet priklausomas vis nuramindavo mane, sakydavo, kad pas ji susiformaves “stuburas”, cia “stuburas” perkeltine prasme, ir jis skaito atsiringdamas. jis, netgi, kaip ir Sarikovas, ne su visais autoriais sutikdavo

ir klausytis ir isgirsti. nieko nepadarysi, buvau jauna, aikstinga. pasimokiau