ir as lekiau

o ką daryti, su 64kw daugiau nekažką Blogai

siandien bandziau rankini uztraukt prie 80km/h Juokiasisikna nusedo ir tiek ziniu. ratai neuzsiblokavo, itariu, kad nenormaliai rankinis veikia

nu nezinau, mieste jeigu vaziuoju II juosta 70 ir man mirksi Špyga praleidziu…na nebent tai policija, greitoji,gaisrine,bmw,mersas,audi,lexusas… siaip didelis dzipas na ir stambesnius ir kietesnius vairuotojus Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Karuolis na matai kai važiuoji 300km atstumą ir skirtumas ar 90km/h kaip vudpekeris važiuoti, ar normaliai 130km/h gali paskaičiuoti laiko skirtumą, kad ir imant 100km/h, 1/3 laiko susitaupo MirktBeje, prie ko tas rankinis? Mes apie tokius kraštutinumus nekalbėkime

Tolkas magistralej vaziuot 80 km/h? Nekaltas

interceptor, 64kw tai dachuja jau. sitas zveris, kur nuotraukoj, tai 51kw Robis, prie laiko skirtumo ir kuro skirtuma pripliusuok pinigine reiksme

ir koks tas skirtumas gausis, 5lt?

Robis, blia, 5lt, tai pusantro litro salerkos is garazo Cha chames vadovaujames posakiu - neskubek ir busi pirmas Kietas

man tai depresija būtų važiuoti ilgesnę atkarpą kaip čeripaškai.

nu bbz, jei rimtai, tai as vaziuoju 100-130km/h jeigu leidzia galimybes. mieste visokias ceskes erzinu, tai spaust pradeda dumais apsipyle Cha cha

aš kalbu apie vudpkerio 90km/h kruizinimą

nu betonkei tai px toks greitis

man ne

jeigu srautas yra, tai bbd, nesijauciu achujenu shumacheriu, kad nardyciau betonkei tarp masinu. kai buvau jaunas ir durnas, tai su efke taip darydavau, tiesa, ten 55kw ir karbiuratorius Cha cha