ir as lekiau

bando kosmosa aplenkt Taip

ziche, kokiu greiciu? taigi zmogus viena karta isibegejo, tai nepergyvenk.

wahahaha, 130km/h baisulinis greitis… Gerai boba bazarina Juokiasi

ech, kad jus zinotumet koki geri donorai dazniausiai buna toki ‘pilotai’ Drovusis esmes labai daug gyvybiu isgelbetumet, bet reik atattinkamai susizalot kad dar panaudot kazka galima butu Juokiasi

nenervok.

jo… čia toks velniškas greitis, kad jis net legalus autostradose… Ką dar nusipezėsi? Paplepėkim Juokiasi

Helix>jokia pzda,autobane ciujiu ant ribos butu,vel blia lekiam 170 antra juosta…is galo kiaule e39 mirgalina ale praleisk Juokiasi

zudo ne greitis, o staigus sustojimas Cha cha

Robi, tu giliau pasidomek, prie kokio greicio koki suzalojimai yvyksta Labas

ziche eik į supermamų forumą, gal ką? Su mezgėjomis apie rankdarbius pakalbėsite, įstosi į kokį darbščiųjų rankų būrelį Juokiasi Juokiasi

tai kiek važiuot jeigu leidžiamas 130?

salvis_o11 - kaip sake clarksonas - greitis vienas pat nezudo Cha cha

140 vaziuot Taip bo ant spidiko yr paklaida

interceptor, kuo leciau, tuo geriau. patartina antra juosta. tegul skubantys aplenks per pirma

aš visada taip ir darau

as irgi Gerai ir man px, kad kiti ten mirksi. ereliai keliu Piktasjeigu as neskubu, reiskia as rupinuosi ir kitu saugumu

Robi, ne tau sakyt kur man eit ir ka su kuo diskutuot Špyga Juokiasi

kudkuda kutkuda Linksmybės Juokiasi

ziche, visos ligos nuo nervu. ir netrink komentaru Špyga

robis, o pabandyk rankini uzsitraukt prie to 130 Cha cha nes taigi cia bobiskas greitis… net mieste visi pirstais uzbado kai taip letai vaziuoji… autostrada tai pofik, tiesus kelias… bet tai tolkas mint daxuja ten… jokio absoliuciai…