iProduct :)


iProduct :slight_smile:

šiaip linksma Šypsena

Kazkam Ipodai nepatinka… xDD ai px man ant ju

Kažkoks absurdiškas tekstas

pleen, jaucia sirdis “iVisokio” spamo banga artejant … Velniūkštis Pavargęs Baisus Apsvaigęs

Jo jo, grizo populiarumas Apple’ui, tai prasideda vel visokios nesamones. Matet tas Switch to Mac reklamu parodijas?

parodijas? Valio Niam niam

  • puiku, tiesiog puiku. Jie net reklamom pasmerkia mūsų vaikus gyvent plastmasinėse dėžėse…

Cougar > kur pamatyti? ŠypsenaO man patinka apple Šypsena tik Macbook serija nugrybavo šiek tiek

aplle gal daugkam patinka, taciau ju reklamos ir t.t. Pavargęs

Kažkodėl viskas kas tampa populiaru pastoviai bandona nustumti į apačią. Didelė konkurencija?

NOFATE! čia gi ne reklama o parodija, ironija MirktKlebai, nemanau kad čia konkurentų bandymas nustumti. Tiesiog išjuokiamas kai kurių žmonių pernelyg didelis fanatizmas. Kažkaip visi pernelyg rimtai sureagavo. Neturiu nieko prieš Apple, nors ir neperku Šypsena

Šypsena Na… tiesiog parasyta plika tiesa ir tiek. Šypsena“Dvigubai brangiau nei kitu kompaniju analogiski produktai, bet tu busi SPECIAL, nes turesi apple”. Cha cha

true… -what mp3 player do you have? -mp what?! -Well, the small thing that plays your music? -Ah! You mean iPod? Šypsena[Iš gyvenimo]

seducer> video.google.co.uk/videosearch?q=apple+parody+switch

Arba čia: youtube.com/results?search=Apple+parody+switch&search_t ype=search_videos&search=Search Man patiko Apple Switch - Gaming

Happy Nowhere geras Šypsena O pabaigoj sako kad visą filmuką suklijavo su Mac’u Šypsena