Invalidus idarbinus daug turersite lengvatu,naudokites sansu

Invalidus idarbinus daug turersite lengvatu,naudokites sansu

Su regejimo sutrikimu galima dirbti daugybe darbu,tad jei Jusu darbe nereikalingas matymas,reikalingi saziningai dirbantis zmones,o pinigu dideliems mokesciams pritrukst visada ,galite patiketi sis variantas ir tikras pats,pats,pats…

labas, gal galima biski konkreciau apie tai, as esu antros grupes invalidas is vaikystes. kokias lengvatas tures firma priimusi mane i darba?

aciu is anksto

Jei firma priims i darba invalida,jai valstybe teiks begalia lengvatu.Pirmiausia tai valstybe daug ilgiau Tau mokes alga,odarbdavi isgelbes nuo bereikalingu islaidu,taip pat jems daug maziau reikes moketi mokescius valstybei zemes,pajamu ir t t ir t t .Taip,kad mes esame tikrai neblogas kasnelis.Ir kuo daugiau imoneje grupiniu,tuo daugiau islosia ta imone,kurioje mes dirbam.Pvz.tokia,kaip Vilniaus prekyba.Va ten tai protingi verslininkai sedi ir paziurekit kaip laikosi,tad verslininkai paskaiciuokit,nenusivilsite

Apakęs dekui uz pamokinima Aš nekaltas

nepatartina, po to firma tures problema su to zmogaus atleidimu. Kazka girdejau kad vp market’as kazkoki makli suko su siuo reikalu.

na visu pirma reikia ziureti, ne kas geriau firmai, o kas geriau paciam zmogui. Kodel visi tik ir ziuri, kad firmai butu geriau! O kaip zmogus? Apakęs