Interneto svetainės kūrimas. Pagalba įvairiais klausimais.

Jo, vat būtent, iš pradžių norėjau paklausti ar galima padaryti taip, kad, pačią svetainę išplėstų, na padidintų, kitaip sakant, jei svetainė 800x600 tai padarytų 150% didesnę (čia kaip pvz) ir tilptų į 1024x768. Tai tada kokį kodą reikia rašyti, jei tai įmanoma. Nes tada man nereiktų perkurti svetainės, o tiesiog ji būtų išdidinta automatiškai ir proporcingai.

Manai, kad dabar jau pas daugumą stovi 1024x768? Aš irgi taip manau, bet pas žmogų, kuriam kuriu šią svetainę, monitoriaus rezoliucija 800x600 GRRR… ;-)))

Na neblogas variantas, mačiau taip padaryta, kai kur, Bet manau kad tai neetiška, nes juk žmogus ateina į tavo svetainę, ir jam dėl jos kažką keisti? na nežinau, gal čia nusisvaigstu Šypsena

na as nemanau kad visu geri monikai ir kompai. siaip tai tu teisus kad riekia rupintis visais lankytojais. siaip kaip kazkas pastebejo kad 80% puslapiu subalansuoti IE ir neikas nesirupina kitu narsykliu vartotojais

paskaitinek cia: webdesignforums.net/archive/index.php/t-7769.html

Taip, čia gerai pastebėta apie svetaines pritaikytas tik IE… Mane dabar neramina 38 žinutės užklausimas. Gal gali dar kartą pažiūrėt ?

siaip varau as jau namo. is tikro jei ka rytoj galesiu paziuret (brukstelk i privata kad nepamirsciau) o tavo bedai turiu kita sprendima: tiesiog daryt svetaine ne per visa lapa o per biskuti daugiau nei puse. ant 1024 rezosliucijos desiniame kraste bus daugiau tuscios vietos o ant 800x600 uzsipildys visas ekranas.

centralizuotai Girtas

wisus dydzius nurodinek procentais

Universalaus kodo nėr… Tai nuo daug ko priklauso. Nuo naudojamų paveiksliukų dydžių, nuo dizaino, html struktūros, tipo ar layout’as “tableless” ar viskas suvelta į table’ų mišrainę, ar elementai dėstomi su “position:absolute” ar ne, galima dar daug vardinti… Aš nežinau, kaip tu esi padaręs puslapį… Sakau, geriau parodyk savo saitą ar įmesk laikinai į kokį serveį, galėčiau patarti būtent konkrečiai jam…

Ok, pasitikrink Private Message…

sukuriau saita per publisheri. ir gavos apie 200 failu. nueinu i graffiti.com ir bandau ikelt savo saita. viskas ok, bet uploudint leidzia tik po viena faila. ka daryt. neturiu nei laiko nei noro tiek daug uplaudint. gal galit patart kai visus failus is karto ikelti. Liūdnas

padekit

HELP

Niekas nepadeda, bet, mano manymu, kol čia laukei atsakymo jau galėjai sukelti pusę failų… Reikia turėti kantrybės žmogau ŠypsenaEDIT: ir nefloodink su prašymais!!

Naujas klausimas: Kaip padaryti, kad žodis, kuris paverčiamas hyperlinku, būtų kaip ir paprastas tekstas ? Na, spalvą pakeisti moku, tik nelabai radau, kur tą pabraukimą nuimti ? Gal jūs žinosit ? Laimingas

Ar visiems linkams? Jei taip, tai naudodamas CSS gali nesunkiai tai atlikti (įgrūsk kur nors į failo head’ą): <style type = “text/css” > a{ color: #f00; text-decoration: none; } </style> ir visi linkai automatiškai taps raudoni ir be pabraukimo… Jei visgi nori tik kai kuriems linkams tai pritaikyti, tai atlieki taip: <style type = “text/css” > .pavadinimas_koks_nors{ color: #f00; text-decoration: none; } </style> o toliau html kode: <a href=“linkas.asp” class=“pavadinimas_koks_nors”>Spausk mane greitai!</a> CSS klasės pavadinimą “pavadinimas_koks_nors” gali pakeisti į kokį kitą… Šiek tiek išsiplečiant, galima padaryti, kad pvz. pabraukimas atsirastų kai ant nuorodos yra užvedama pelės žymeklis: a{ color: #f00; text-decoration: none; } a:hover{ color: #0f0; text-decoration: underline; } Tada užvedus pelę ant linko, jis iš raudono taps žaliu ir pabrauktu… Ir pan… Beje, perskaityk visą w3.org/TR/REC-CSS2/ ir galėsi daugiau neklausinėti… kažkas tokio… Šypsena

Ačiū, labai padėjo šitie kodai. Taip pat svetainė, kurią kilus klausimui iš pradžių pažiūrėsiu prieš rašant čia. Ačiū dar kartą Šypsena

Na, va, beveik baigiau kurti savo svetainę, tik iškilo dar vienas klausimukas, kurio man niekaip neišeina išspręsti… Kaip padaryti, kad nebūtų tarpo tarp svetainės (ji lentelėje) ir ekrano kampų ? Cell padding = 0 Layout Alignment = Left Kad būtų aiškiau įdedu screen’ą ten pavaizduotas viršutinis dešinysis svetainės kampas… Dar kartą pakartosiu, kad visa svetainė yra lentelėje, tai taip išeina, kad reikia pastumti lentelę, Bet kaip tai padaryt ? patarkit… [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/461.2 44981.22…-=(1499257507](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/461.244981.22…-=(1499257507)

<body topmargin=“0” leftmargin=“0” rightmargin=“0” bottommargin=“0”> arba <style> body{ margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 0px; margin-top: 0px; } </style>

nesuprantu kodel taip darosi, nes anksciau viskas buvo ok o problema tame, kad dabar parasaus zodi, pazymiu ji padarau linka, viskas gerai, bet kai uzvedi pele ant to zodzio jis dingsta, taciau spausti galima, patraukus pele vel atsiranda. veiksmas vyksta macromedia dreamweaver mx programoje. beje puslapio properties nustatyta kad paprastas textas butu juodas, o visi linkai (active ir ne) melyni. kodel uzvedus jis dingsta?