Interneto paspartinimas

Interneto paspartinimas

As pabandziau WebWarper, per LAN. Siaip kaip ir pagreitejo, tiktai kaip visada apacioje meta reklama.

Jei dial-up ryšys - programomis: iSpeed, EasyMTU (http://download.cnet.com/).

Vienintele patikrinta iseitis - upgreidinti linija. Jei yra $, tai labai gerai yra EuropeOnline - greitis 512kbps

Sutinku siuntimui FlashGet yra geriau, taciau man reikia kad pats internetas suktus greiciau, ta prasme puslapius greiciau uzkrautu.

Aš balsuoju už FlashGet 0.95. Turi ir lietuvių kalbą. Tarp kitko, diskusija šia tema jau buvo. Jei turite kantrybės - paieškokite.

siaip gali naudoti proxy, pvz. nida.ktu.lt
o failu siuntimuisi labai geras yra Download Accelerator. Jame konfiguracijoj nurodai, kad jungiesi per LAN ir tada jis faila skaido iskart i 7 dalis ir jas visas siuncia vienu metu. Taigi greitis vos ne 7 kart didesnis.
Bent jau as taip darau.

Kazkur ir kazkada skaiciau kad galima paspartinti interneta su kazkokiu apps. Gal zinot kas tai yra?
O gal yra kitu budu?
I interneta jungiuos per LAN. IP adresas pastovus.

2 Vitalka gabaliuka sakai? Liežuvis ApakęsO mano gabaliuko jau neber Liūdna Su draugiu, tevu ir seimininkes pagalba ko tai jis labai greit susivalge Aš nekaltas O gi tik gabaliukas buvo…

nerealiai skanus Liežuvis

skanus buvo ir labai tinkamas svaidyti Cha cha

Ash namo atneshiau gabaliuka Cha cha

gal "gabaliuka: norejai pasakyti? Cha cha Shiaip tai i pabaiga torto nebeliko, kai paskutiniai zhmones ishsineshiojo, ash pats atsipjoviau shmotely viena ish paskutiniausiu ir parsineshiau namo ir pietums sukirtau… ec skanumelis tas tortas… niam niam… Liežuvis

oho! cia tai tortas! Cha cha

Čia tik pusė matosi Mirkt

Apakęs neblogas… Taip

ehm…kreiptis i Evelina_Banga reikes …gal torto galabiuka gausim a ? Šypsena

ir gerai atrode ir tikrai skanus buvo… Šypsena

neblogas… Šypsena

super Šypsena