Infraraudonųjų spindulių pirtis

Infraraudonųjų spindulių pirtis

Teko naudotis, ir planuoju vaikscioti reguliariai 1-2 kartus per savaite.Patinka man ir garines pirtys, ypac turkiska, bet toje teisbunu gana trumpa laika uztai prakaitas tiesiog upeliais bega, o ifraraudonuju spinduliu pirtyje minimaliai reikia buti 30 min., tiesa pasakius seanso pabaigoje lyg ir pradedi prakaituoti, bet ne taip kaip garinese.Po pirties tai labai fainas jausmasGerai.Kol kas ypatingo poveikio nejauciu, bet nors tai dziugina, kad ir nesergu ziema(ne taip kaip seniau) ir savijauta zymiai geresne.LaimingasValio

[quote]
wialniaz rašė:
Kas čia per išmislas Apakęs

Infraraudonieji spinduliai naudingi odai??? Apakęs

Nu ne Ne Nors ir nežinau konkretaus atvejo bet man tai nepanašu į naudą. Visi tie spinduliai: rentgeno, infraraudonieji, ultravioletiniai, gama ir pan nieko gero neduoda. Su pastaraisiais gydomi tik onkologiniai ligoniai, bet tas gydymas su savom blogom pasekmėm… Nekaltas

Nenusisnekek gerai.Geriau pasiskaityk cia:
http://www.medicine.lt/straipsnis.asp?StraipsnioID=5714

siaip tai ir paprasta pirtis yra infraraudonuju spinduliu… skirtumas tik tas kas tuos spindulius skleidzia. iprastinej pirty tai yra malkos ir po to akmenys arba kaitinimo elementas ir po to akmenys, o toj vadinamoj tavo "ifraraudonuju" pirtyje greiciausiai spiduliuoja tiesiogiai kaitinimo elementas be akmenu, toks ir skirtumas. noreciau priminti, kad betkas ka žmonės vadina "šiluma" iš esmės ir yra infraraudonieji spinduliai.

[quote]kad betkas ka žmonės vadina “šiluma” iš esmės ir yra infraraudonieji spinduliai
[/quote]
eik fizikos abėcėlės pasimokyt, išminčiau Cha cha

eik fizikos abėcėlės pasimokyt, išminčiau Cha cha

[/quote]

tai gal jus pamokysite, jei geriau ismanot?..

tai kad neaišku apie ką net pasakot

[quote]tai gal jus pamokysite
[/quote]
energijos mainai gali vykti ir visai be spinduliavimo. sakykim, garai kaitina kūnus, su kuo kontaktuoja. infraraudonuosius spinduliuoja plazma, šilti metalai, jų oksidai. spinduliavimas - visai atskiras reikalas, nebūtinai šiluminis. tiek spinduliavimas gali be šilumos būti, tiek šiluma be spinduliavimo.
pavyzdžiui, vanduo ir dauguma dujų nespinduliuoja, tame tarpe ir infraraudonųjų taip pat, o šilumą perduoda kuo puikiausiai.
arba, sakykim, uranas spinduliuoja žalią šviesą, plutonis - UV spektre, na ten "šiluma" tai jau labai sąlyginė sąvoka.

tai va, dagyvenom - atsirado didele mikrobange skirta zmonems…

Man asmeniškai netiko. Ir nepatiko, ir odai ne kas-kapiliarai mano veido sureagavo-dar kitą dieną rausvos kaip ir dėmelės matėsi ant veido. Smagiau saunoje arba garinėje manŠypsena
o kaip ten medikai komentuotų gerą poveikį ar minusus-įdomu būtų išgirsti.

Teko naudotis “BAUER” tokia pastatoma, nu ten kai sėdi, tai tik galva kyšo. Labai labai fainas dalykas.GeraiGerai

Nieko ypatingo, saulės spinduliai veikia geriau, bet žiemą - šilta Taip

druskininkuose (mano mieste) tokios pirtys įeina eveik į kiekvieną pirčių kompleksą. stovi beveik prie kiekvienos baseino (o pas amus jų nemažai). dėja, nebandžiau. atrodo apgaulė. beja, aš girdėjus kad ta pirtis daug sparčiau mažina riebalus. o apie odą… Nekaltas nežinau.

Man asmeniškai niekas neištirpo Juokiasi, bet širdies ritmas ramesnis ir jeigu iš įprastosios išneša po 10 min, tai iš tos išeini svyruodamas, bet pats, ir svarbiausiai - nesuprakaituoji Mirkt