InCD nerašo i CD-RW

InCD nerašo i CD-RW

Kai bandau suformatuot kmpaktą su InCD, meta lentele, kad tipo CD sugadintas, bet pavyzdžiui su Nero i ta Cd irašineja, tik po to irašymo nebelieka Free space, nesvarbu kiek irašytum, kad ir 1MB. O su defoult WXP “irašytoju” irašo normaliai visus failus, tik mane užknisa jo letumas, ir apskritai pats veikimo principas. O jei kompaktas tikrai butu sugadintas, tai juk apskritai neduotu irašyt? Tai ko tas InCD ožiuojasNekaltas kalbu apie LeadData CD, ne ACMEVeee

tai mesk ta INcd lauk. O is tikro nemanai kad tava OS pavargus reinstall nepamaisytu.

atjunk win xp irasymo palaikyma ir tada bandyk

Su Milleniumu, kai kažkada naudojau, jokių problemų neturėjau su InCD. Naudojau Verbatim CD-RW (tiesa, su acme cd-rw pakibdavo windows’aiCha cha). Ai tai vat. Ko gero reikėtų atjungti tą integruotą windows xp keptuvę, nes su kitom os, kurios neturi integruotų keptuvių, viskas būna gerai.

langus perinstolinau tik prieš 2 savaites, negali but pavargeNeO kaip atjungt ta WXP irašymo palaikymą? Aš bandžiau jau nuimt varnike nuo “Enable writing to this driwe”, bet kad tada apskritai neleidžia nieko irašyt.Nekaltas

Kazkokie bezpredelai pas tavi. megink ta draiva pasitikrint ant kito kopmo, nes gali buti kad pac iranginys jau pusena.

aš tai pradedu itart, kad čia kažkas blogai su failu sistemom, bo pas mane vienuose cd rašo, kad failu sitema CDFS, kituose INCDFS, o dar kituose UDF. Beje iš tu 3 normaliai vien tik INCDFS ir veikia. O kiti rodo kažkoki brieda: UDF i 700MB cd irašytas 37MB failiukas ir rodo, kad total size 540MB, free space-MBBaisu

Kažkoks bardakas Baisu. Šiaip InCD naudoja UDF formatą, ir su juo neturėtų problemų kilti jokių