i'm like a bird... na tipo...

i’m like a bird… na tipo… Nekaltas

na tipo man sako kad ash paukshtelis, tai sen tai ten… susitinku su vienu vaikinu, po to su kitu… ash vaikino neturiu, tai gi galiu susitikinet su kuo noriu… na tiesiog draugai jie man, maloniai leidziu su jais laika… bet matyt, visi vaikinai galvoja ka kita… nes va buvo toks incidentas. vienas ant manes uzpyko, nes ten mate mane su kazkuo kitu. po to kitas, nes tipo irgi mane mate su kazkuo kitu… na nervas ima… ka man tokioj situacijoj daryti… taip greitai visus draugus prarasiu, jei jie taip pavyduliaus… Žliumbia

O tai ka cia mes tau turetumem patarti? Cha cha

Vadinasi, tiems vaikinams suteiki daugiau vilciu nei turetum.

burio mergina gal esi kad su visais trainiojies ? Cha cha

o jai rimtai, tai nzn … visi gi vyrai tokie, jie gyvenima sueda ir pan … Cha cha

Cha cha nium, panashiai Šypsena

na galbut… Cha cha su visais elgiuosi taip pat mielai…na ne bendrauju, o flirtuoju… Nekaltas

tai dar sugulk su kiekvienuTaip va tada suprasi kokiu smagybiu gali sulaukti is vyruku…kalaite isvadins ir tiek-cia geriausiu atvejuCha cha
“draugai”Juokiasi

tai ko tada skundies ? Cha cha

tai tu ar paukshtelis ar plashtake???

katras suo momentu prie sono tas ir draugas Cha cha

aha…situaccija nepalanki…nieko nepakeisi,jei tavo paystami tokie pavydus,na,ziurint ka tu su jais veiki ir kaip bendrauji…Nekaltas

jei flirtini su visais is eiles, tai kitokios reakcijos ir nesitikek…

uzjauciu tave Cha cha

matyt tavo bendravimas suteikia jiems kazkokiu vilciu…jei visi draugai pavyduliauja,susimastyk kaip su jais bendrauji,gal pati leidi tiketis kazko daugiau.o siaip liaudy sakoma,kad moterys ir vyrai negali buti tik draugais t.y.arba tarp ju jau kazkas buvo,arba dar bus…is dalies tai tiesaŠypsena

matyt tavo bendravimas suteikia jiems kazkokiu vilciu…jei visi draugai pavyduliauja,susimastyk kaip su jais bendrauji,gal pati leidi tiketis kazko daugiau.o siaip liaudy sakoma,kad moterys ir vyrai negali buti tik draugais t.y.arba tarp ju jau kazkas buvo,arba dar bus…is dalies tai tiesaŠypsena

ka rukei?

neskraidyk cia , licenzijos neturi

Nekaltas