Įlūžau. Kas sekantis

Man nervazzzzzz kur dingo balamutasPavargęs Diaboliq nemirk Liūdnas aš Tave Myliu
NekaltasNekaltasNekaltas

kažin, iš kur tas ledas gali būti storas, kai sniegu ploną ledą užklojo…

mlia, juk borus sake 250 gr, o ne 2500Ne, Diaboliq jei esi tunelyje ir matai sviesa, venk tos sviesos…Drovus

A tik ne Kauno marios buvo?

Mes jau grizom Juokiasi plia plia ne tik Diaboliqas issimaude, bet ir Kaliuha, cyrkai vienu zodziu.
Mano masina arklys istrauke Cha cha

Diaboliq dar gyvas Liežuvis Savo private tupi Liežuvis Įlindau ir pažiūrėjau… Nekaltas

skylėApakęs
Taigi…buvo taip…
Nuvarem i rybalka:as,kaliuha,jo draugelis,Masingas ir jo kolega!Kur vaziuot pasiule jie,nors tenai patys nezvejoje gyvenimeNe
Varem magistrale ir uz Didziulo yra keliuaks link Rikantu,toliau Trakai…nu vnz,privaziavome mes sunkaii,bet salia ezero visaiTaip
Vietinis pasake,kad tuo metu -18ApakęsBaisuLedas sake sitam didesniam xerovasGirtas tai nusprendeme paeiti biski link mazesniojo ezeriuko,kuris randasi ~1.5 km nuo masinuGirtas Sniego iki keliuApakęsApakęs-kol priejom ta ezeriuka-tai jau noras atsoko zvejotPiktas
Pabandeme tenai apie 20 min-kaip baloj!Tada nuvarem atgal i didijiPiktas
Atsargiai po biski ejome-ledas buvo Gerai apie 6-8 cm,bet vietomis buvo dvigubas ledasApakęs Idomus dalykai su ledu-vietomis sniego visiskai nera,o vietomis sniego yra ant ledo ganetinai daug-va cia as ir suklydauLiūdnas
Lygtais ir kibt pradejo-sugavome kelis eseriukus ir velevele jau pasatem,paskui priejau arciau kaliuhos pazvejot!Cha cha
Vienoj vietoj,visai salia viens kito buvom-ledastenaiGeraivientisas ir gannetinai storas,man nekibo,galvoju varau biski toliau-nuejau apie 5-10 metru nuo kaliuhos ir kip tik uzejau i ta vieta,kur ant ledo sniego yra…tik pist…jauciu,kad prasilauze po kojom ledas,is pradziu pamaniau,kad tenai tas pirmutinis sluoksnis luzo,bet greitai supratau,kad nixujaNe…gerai,kad rankas spejau i sonus pratiestTaip
Toje vietoje gylis apie 4-5 metraiBaisuIs pradziu iskele mane i pavirsiu vanduo ir pradejau kabintis uz ledo,bet labai greitai(kai rubai pramyrko)pajutau,kad biski nepyragai,nes pradejo stipriai traukt gelmenPavargęspo biski uzsiropsciau su pilvu ant ledo ir ziuri,kad kaliuha bando priet-as jam sakau,akd neitu,nes dar ir jis iluz,tada jis atsigule ir istiese man ranka,kazkaip mano ir jo pastangom pavyko islipt,prasliauziau ledu apie 5 metrus ir tada atsistojauTaip
Telefonui kaputCha cha,saltukas gerulisTaip,gerai,akd grazts nenuskendo(pavyko isgelbet)!Taip
Visas slaputelis nuvariau link Masingo kolegos pazistamo namu,taciau nedaejau,nes pradejo salti batuose esantys vanduo +sniego iki keliu,sunku eiti buvo,uzsukau i artimiausia namuka-miela babulyte isileido mane ir daverubu,dar kojines turejau atsargines,cia gerai(Y)
Jiems pasakiau,kad zvejotu sau,o pats is to namuko pasiskambinau namucio ir mane parvaziavo pasiimt!Tai tokia nelabai linksma istorija!Baisu

Masingas skambino ka tik sake,kad veliau ir kaliuha iluzo,bet ne visas,o iki keliu lygtaisGirtas
Jibanas ezeras bliaKanda

reikejo pries rybalka apsidraust-butu buve ramiau maudytis

gerai, kad salyginai gerai viskas baigesi. o dugne kas nors liko?

nu joApakęs gera tu cia nuotyki turejaiTaipBaisu bet ner blogai, turesi ka anukam papasakotCha cha

po daznu pasimaudymu, gali ir anuku nebuti Cha chaApakęsŽliumbiaPiktas

grazto vos nenuskendinau kaliuhosBaisu
o siaip tik mobilka parejo 3310Cha cha
Nors gal kaliuha atgaivyns ja kaip nors???,nes pas ji liko

svarbu,kad nenusalo 8==> ,o tai anuku netureciauNe
Juokiasi

nu tos 3310 neturetu imt velnias, atspari ji Taip maniske net keleta kartu skendo, o viena karta is kisenes iskrito tiesiai i bala, issiskirste i 4 dalis, nu bet nieko, surinkau - veikiaCha chaTaip

gerai, kad +1 nepamylejai prieš žvejybą, tai 8=> iškėlė, kitaip 8 į dugną traukia, sako Šypsena

Visi skubiai užvalgom, kad turėtume didesnius pilvus ir saugiau žvejotume… Cha cha

jo,pilvas manoGeraiApakęs
visas i sadyvraCha cha

cia dabar kas???
naujas teorijas isvedineji???Juokiasi

Maniske 6210 irgi maudesiTaip gerai isdziovini ir velGerai veikiaTaip

Logiskai mastant tai turetu buti atvirksciai, kada 8 tusti, kaip oro pagalves i virsu keliaJuokiasi