Ilgas sijonas-nemadingas?

Ilgas sijonas-nemadingas?

Norėčiau ilgo džinsinio sijono,tačiau daug kas sako jog tai labai nuvalkiota.Ką manote apie tai Jūs ??? MirktAr ilgi sijonai visdar madoje?

Na, mano nuomone, tai ne kaip atrodytu ilgas ir dzinsinis… Ne siaip vasariniai,lengvos medziagikes gal ir nieko, bet dzinsiniai Baisu

O man gražu džinsinis Nekaltasei dar tokio tamsaus trinto džinso… Taip Niam niam Gerai

Jei visuomene nubalsuos, kad madinga su trumpu, tai ka, nuspresi, ant storo uzpakalio ir X-iniu koju trumpa uzsitempt? O jei tau pasakys, kad dabar madinga visai be sijono? Eisi ir be sijono?

nekoks vaizdas Blogai,bet svarbiausia,kad tau patinka ir vsio.

o taip Baisu

aš manau, kad viskas madinga, kas tau tinka Šypsena jei moki rengtis pagal save, tai savam stiliui tinka visi drabužiai. Nebent tu labai nori sekiot paskui madą Nekaltas

pritariu Taip

Dzinsas yra amzinas, nesvarbu, kokie mados vejai pustu siandienineje padangeje. Taciau mano supratimu ilgas dzinsinis sijonas labiau tikru vasarai - tuomet galetum propaguoti vejavaikiska geliu vaiku stiliu. O ziemai verciau rinkis tvido ar panasaus tipo medziagos sijona - ir silta, ir madinga Laimingas

shiuo metu madinga taj, su kuo shilta Šypsena

siaip tai manau kad viskas priklauso nuo to, kaip priderinsi toki sijona prie kitu drabuziu. is esmes bet koks daiktas gali atrodyt madingai, jei parinkta kita tinkama apranga ir aksesuarai. bet cia jau menas ir fantazijos reikalas. o siaip ziema manau geriau butu ilgas siltesnes medziagos sijonas. as asmeniskai ilgu sijonu nemegstu - pinasi apie kojas Cha cha. o jei nesipina tai sunku i autobusa ilipt Juokiasi ir siaip

asmeniskai as, negaliu pakesti ilgu sijonu! ir priesingai, megstu trumpus, bet zinau tokrai nemazai zmoniu kurie visiskai nesutinka su manimi Šypsena tad kam klausti nuomones kitu jei tu ko nors tikrai nori? pasitikek savimi ir nmazai kas ir isdris tau pasakyti ka nors bloga apie tavo sijona, o jei nesiosi nemegstama ruba tikrai nesijausi tvirtai Baisu

man asmeniškai - tai negražu. Bet jei tau patinka pirmyn

Na man asmeniskai dzinsinis sijonas ziema ir dar ilgas, tai Pavargęs baisu net pagalvoti… kazkaip neskoningai atrodytu. O vat vasara grazus trumpas tamsaus dzinso trintas sijonukas, tai Gerai Girtas pati toki turiu ir siaip kol jauna esi geriau nesiok trumpus sijonukus, o kai pasensi i valias atnesiosi tuos ilgus sijonus, tad dziaukis jaunyste ir bent jau kolkas pamirsk tuos baisius ilgus sijonus Mirkt

ziurint, koks tas sijonas. perskaicius tema mintyse iskilo toks beformis melynas… pagalvojau - klaiku. staiga prisiminiau, kad pati turiu ilga dzinsini sijona - A formos, tamsiai pilka, prieky ir nugaroj trinta, sutraukiama raistukais sonuose apacioj, su tokiu pririsamu dzinsiniu maisiuku, puostu monetukem… ir gal visai myliu as ji, tiesiog nepatinka nesiot prie ilgo palto. jei patinka, pirk, tik paieskok idomesnio.

Tikrai ne

na mano nuomone ilgi sijonai - negrazu.merginai reikia rodyti visas savo grozybes-isryskinti Gerai Mirkt

Jaunai mergytei kaip tau graziau trumpuciai mini sijonukai Taip

Sijonas turi buti toks kad pakeltas neuzdengtu krutines Cha cha Gerai