Ilgas pyptelėjimas įjungus PC.

Ilgas pyptelėjimas įjungus PC.

Įjungiu PC, viskas normaliai, cooler’iai sukasi, power LED’as dega. Bet pasigirsta vienas ilgas pyptelėjimas, monitorius įjungtas, bet turi dar jį win įjungt, turbūt suprantate apie ką aš čia. PC konfigūracija: p4 [email protected] (17*106) Willamette MoBo kažkokia noname su 845 Intel chipset’u ir Award BIOS NCP 256DDR SDRAM 266MHz Jetram 256DDR SDRAM 400MHz WD 40Gb 7200rpm IBM 40Gb 7200rpm Kiti komponentai ne tokie svarbūs. Apie vieną pyptelėjimą štai ką radau:

Tai gal iš pirmo sloto išimt ir į kitą perdėt RAM’ą? Ar čia gali RAM’as pareit? Anyway, reikės pabandyt perstatyt RAM’ą…

man buvo biski panasiai. perdejau per nauja ram ir video korta, tai isijunge.

Nu reikės pabandyt perstatyt, gal dulkes dar pravalysiu, visgi, šventės artėja. Cha cha

na tai reikejo sukurt tema kai viska isbandytum ir nepadetu.

Dabar prie savo PC negalėsiu ilgai prieit, tai norėjau sužinot.

Ar nebus tau maniskes likimas… Cha chaO monikas taip, lyg jis butu ijungtas, o PC isjungtas ? Tik lempuska mirksi…? Cha cha

Aha, monikas tai įjungtas taip, kai PC būna išjungtas. Nemanau, kad nusibaiginėja MoBo, pabandysiu dar perstatinėt, pravalyt dulkes. Nors jeigu nusibaigtų MoBo tai nelabai man liūdna būtų… Cha cha

Tu anncia kartai i kompu kapines nepersikraustei gyventi? Kazko vien su lavonais dirbi Cha cha

Tas lavonas tai pažįstamo, o šitas grabas mano. Cha cha Anyway, susitvarkysiu su šituo grabu, tik ne dabar. Šikšnosparnis

O ka, gautum kokia abit ar asus su 875 chipsetu, savo vilametta uzhturbintum iki kokiu 2400 mhz, ir vargo nematytum Šypsena

Tavo kompui *skylė*, galiu nupirkt uz pora litu.

Isimk baterke is motinos nusimus nbustatymai gal pades

butent, arba kazkuri korta iki galo neikista Nekaltas

Nu man irgi taip uzvakar nutiko, taciau nieks nepadejo… Cha cha

JuokiasiMan taip buvo dvi dienas iš eilės praeitą savaitgalį,bet paspardau,paklibinu ir užsikuria po refresho.Irgi tas pats ilgas pyptelėjimas ir vsio.Taigi diena prieš buvau keitęs RAM’ą ŠypsenaIšlupau aš jį lauk,su mažu teptuku prabraukiau jungties griovį nuo dulkių ir prapūčiau su klyzma.Problema dingo.O jau ir masčiau kad mamkai ate Šypsena

Nieko nedariau viskas OK dabar. Tiek to, jei kada pasikartos tada bandysiu RAM perstatinėt, o pravalyt kompą tai vis tiek reikės greitu laiku. Čia kas sakė už porą litų paims mano PC tai neduosiu, neapsimoka. Liežuvis

Heh, joking del poros litu. Siaip kiek teko susidurt pas klientus tai visados kazkas buna neistatyta iki galo arba reikia dulkes pravalyt. Peace… ;]