Ilgas laukimo metas.

už ką? kad tiek laukė, o sulaukusi metė? Nekaltas

jei kazkas yra daugiau nei prisirisimas,saugumas,aistra,manau gali likti viskas taip kaip like,bet kitakart ne!!!priklauso ar tie jausmai tokie jau artim ir karsti…tai isbandymas jusu jausmams tykekis,kad nenuklys na “leva” tavo brangusis,juk zinai tuos vaikinus,jau kai nori,tai niekas ju nesustabdys,o puse metu be kazko intymaus,manau sunku…

Koks skirtumas?! Vistiek malonu Cha cha

Uz savarankiskuma Laimingas

Tai va, tiggy, reiskias buk savarankiskesne, nes dabar toks vaizdas, kad isvykus draugui tu nesugebi pati pradeti savarankisko gyvenimo be jo. As pilnai suprantu kad dar sunku ir t.t., bet patikek, jei neprisigalvosi ko nereik, tai labai ramiai sulauksi jo. Liežuvis Manyk, kad sis laikotarpis tai isbandymas ir nekantriai lauk jo rezultatu. Šypsena Kitavertus, kodel merginos amziais del to turi pergyventi… Nekaltas Nuvaziavus pas ji, issiaiskink ka jis pats isgyvena… Taip

del nuklydimo tai labai abejočiau. jis pats man yra pasakęs : man ne tie metai, kad eičiau į šoną. ir savo artimais aš nežaidžiu. bet žinai, kaip sakoma, " niekada nesakyk niekada." bet dėl nuklydimo aš nebijau. aš bijau, kad santykių nebeliks. ai, pati nebežinau, man jau sukasi smegenys.

o tai ko čia tada juoktis?

a ko tyggute tokia priekabi siandien Laimingas

pasakysiu as tau viena dalyka,jie visi taip sako,patykek,teko susidurti,kad “ne, as ne toks,man nieko nereikia,man uztenka Taves ir t.t.” bet po kiek laiko viskas buna kitaip

ne tai aš šitą suprantu. dabar pamanysi, kad aš kokia naivuolė skraidžiojanti padebesiais. ne, aš puikiai viską suprantu. tik paprasčiausiai aš žinau, koks Vyras jis yra.

Ne visi, bet absoliuti dauguma, ypac ten kur zinai kad gandai iki naumuneatsklis. Mano atveju tai - komandiruotes budava Laimingas

zinai,ka as pasakysiu,zmones pragyvena po 20-30m kartu,bet jo gerai nepazista,kartais buna tokiu dalyki,kuriu tikrai is mylimo zmogaus nesitiki. na as nesakau,kad jau taviskis padarys kazka negero,gal jis ir bus ta isimtis is kitu vaikinu!!!kaip sakoma: pagyvensim,pamatysim Šypsena

taip iš tikrųjų. nes niekas nežino, kaip gyvenime gali atsitikti. Laimingas

butent,kad nezinai,koki likimo poksta tau yra paruoses likimas!!! o kiek laiko Jus kartu?

1.5 metai. šiandien skrendu į Londoną, ta va ir pasimatysiu.žiūrėsiu kaip čia bus.

tai SĖKMĖS Tau!!! ŠypsenaTykėkimės,kad viskas bus gerai Bučkis laikykis Cha cha

Šiaip ačiū labai. gerų švenčių. Bučkis

Tau irgi gerų švenčių… Šypsena

na man neteko laukt taip ilgai vaikino, bet, manau,kad prie to priprantama, jei jei jis daznai isvazineja. draugavau su vaikinu is kito miesto ir draugavom tikrai ilgai…atstumas buvo ne kliutis, nors susitikdavom tik savaitgaliais, todel puse metu, jei tikrai ta zmogu myli, tikrai nebus kliutis jo ir laukti…bet jei kyla kokiu abejoniu, verta suabejoti savo jausmais ir norais, galbut…cia jau reikia tau paciai viska gerai pasverti ir apmastyti… Apkabinimas Šypsena

ne man abejonių nekyla. bet aš bijau vėl susitikti, nes žinau, kad teks daug ašarų nulieti. Nežinau Apkabinimas