Ilgas laukimo metas.

Ja ja, tikim ta meile… tik vargu ar tai meile kai zmogu palieki 6-iems menesiams. Paprastai jasmai jau buna isblese ar nuo ilgo buvimo kartu atbuke ir nebeskauda isvaziuot. Pasiilgsti zmogaus vien todel kad esi prisirises, taciau su laiku jos atminimas blesta, atsiranda nauju draugu, draugiu kurie itraukia i sukuri. Po ilgo laiko susitinki TA zmogu… nejauku, jis jau nebe toks. Ziuri i ji is salies. Svarstai ar tikrai tai buvo ka jus patyrete. Gal ir buvo, a velnias zino. Bet ar verta atgaivint santykius. Ar nebus tai nasta. Prisimeni jos kuna. Ale gera buvo… bet kazkas nebe taip. Kazkas abejuose pasikeite. Ir nors atrodom tokie patys, esame jau nebe tie kokie issiskyreme. Praleidome puse metu skirtingame pasaulyje. Kartu su juo augome ir del to augome skirtingai, tobulejome skirtingai, tapome skirtingais… O gal vel kas nors iseitu… nors viena nakti Niam niam Bet ar verta Nežinau Ji jau nebe tokia sava, jis jau nebe toks savas… del to dar labiau geidziama bet kartu ir svetima. Prisimeni tik tuos bruozus kurie patiko, kiti uzblokuoti kazkur atminties karteleje. Jos ciniska aplinkos kritika kuri kazkados erzino vel islenda per bendrus pietus. Nekenciau to. Atsimenu ir tai kas man joje visada nepatiko… daug dalyku. Tai ir dare ja kiek isskirtine… bet tai manes nebetraukia taip kaip tada. Matyt pasikeiciau. Bala nemate brangioji… dabar darom tai ir baigiam. Kad nebutu skaudziau. Jei nesupratai, perskaityk is naujo Laimingas

Ultra_Blogieti, nepatikėsiu, virtuvėj dariau sumuštinį ir kažkaip pagalvojau apie tave ( tik nemanyk, kad įsimylėjau ) tiesiog žinau, kad ateisi pakomentuot Cha cha Bet tai, ką tu čia parašei, mane iš ties baugina… gyvenu be jo 3 sav. man namai atrodo ne tokie, lova ne ta, aš net tv be jo nebemoku ir net nenoriu žiūrėt. aš labai ilgiuosi, tik vat abejoju ar manęs ilgisi taip pat…

meile tikiu bet tikrai ne internetine Juokiasi o vat sumustinius megstu Niam niam Cha chaTai cia tau pirmoji meile Šypsena. Visos merginos ja isgyvena ir visos - sunkiai palaidoja ja. Kitos buna nebe tokios skaudzios, isijungia apsauginis mechanizmas Pavargęs. Toks gyvenimas Pavargęs Bet tik tau vienai zinot kaip baigsis si tavo istorija. To neverta klaustis pas nepazystamus internetinius zmogucius. Geriau tiesiog paskambink jam Labas

ne Blogieti man tie virtualus draugai giliai px ( sorry už keksmažodį, tačiau nežinojau, ką vietoj jo pavartot ) man tik įdomu, ar iš laukiančiųjų, buvo kas sulaukė, o patarimai ir ne patarimai man dzin. aš turiu realiame gyvenime draugų, kuriais tikrai galiu pasitikėt. p.s o tu gal man saskaitą norėtum papildyti su skambučiu į Londoną? Cha cha

man nesvarbi ju nuomone

Laukianciu ir sulaukianciu visada yra Laimingas O vat saskaitos tau tikrai nepildysiu, turi princa kuris galetu papildyt Mirkt

ta va, žinok nepatikėsi, bet nespėjom sąskaitos bendros atsidaryt.ot gaila Cha cha

tavo kaip moters pareiga visada pirmiausia tuo pasiroopint ir pageidautina taip atsargiai kad Vyras apie tai uzmirstu tik popierius pasirases Cha cha

As buvau isvazevus 3 menesiams,kai gryzau niekas nebuvo taip kaip anksciau.Zmones keiciasi,laikas,atstumas daro savo.Ilgai uztruko kol viskas gryzo i vezes.

bet grįžo?

Meilė, jei ji tikra wiską nugali Taip

tai aš ir rūpinausi. nu ir jis. bet tai kad nespėjom, va, kur bėda Cha cha

čia iš patirties?

Bla bla…nu kaip bus taip bus. Kuo daugiau taip galvosi, tuo blogiau jausies ir kankinsies. Uzsiimk kokia veikla ir pamatysi kaip tas laikas greitai praeis.Pvz man beveik 4 men nieko nepakeite, o tas turbut buvo slyksciausia, nes maniau jog atsiras santykiuose kazkas naujo, deja ties kur sustojo, ties ten ir toliau tesesi… nusibodo ir baigiau Nekaltas

aš axujienai turiu tos veiklos, supranti? bet man ne tas gyvenimas.vat ką aš ir sakau, o veikla taip ir lieka veikla.dar praėjo tik 3 sav. o man atrodo, kad 3 mėn.

O kiek laiko jus draugavot jau? Cia per didelio prisirisimo padariniai, kad nebegali be jo.As tai ir dabar dar isgyvenu…

Nematei vos menesi, ir jau nezinai ar nori ten buti? Toks ten ir draugas, tokie ten ir santykiai…

Juokiasi aplodismentai

1.5 metų. ir nei joks cia neprisirisimas, nes su buvusiu isdraugavau 4 metus ir kai jis isvaziavo i ispanija, as tik apsidziaugiau. o su situo viskas kitaip. viskas.

Blt. ne tau suprasti ir vertinti mano jausmus. as ne to klausiau, o jei nori tai atsakysiu. AS LABAI NORIU jį pamatyti, bet pati nežinau kodėl bijau.gal bijau, nes po to vėl reikės išsiskirt. todėl ir nenoriu matyt, nes bus SKAUDU !!!