Iki pasimatymo po savaitukes!

Iki pasimatymo po savaitukes!

Niu va pagaliau ir i mano kiema atejo svente. Visai savaitukei isvaziuoju atostogaut! Beje ne bilia kur o i Italija!!! Tai zodziu visiems iki susirasymo ir gero savaitgalio! Mirkt Labai jusu visi pasiilgsiu! Bučkis

gerų tau atostogų Taurė
Galit ir man jų palinkėti, bu nuo pirmadienio aš irgi einu atostogaut. Ach, kai aš myliu atostogas…!

Linkiu gerai pailsėti! Ir sugrįžti ne tuščiomisCha cha

Linkiu pamatyti visas izymiausias Italijos vietas, grizti pailsejus ir su naujais ispudziais ir viska issamiai iskloti mums.
Kad kelias nedulketu.

Aciu aciu visiems aciu. Padarysiu pora Taurė uz jus per siesta! Mirkt

Geru atostogu ir tau!!! Mirkt

nu to geru tauCha cha kaip sakama nepakratyk letenu nuo karscio ir gal koki tais itala man lagamine i Lietuva atitarabanintumCha chaCha chaMirkt

Zinai net man ir paciai visai smagu pagalvojus kiek ten raumeningu idegusiu juodchkiu Vyrai laksto Cha cha

nu marihuana Gerai super varianta paorganizavo tau Vyrai (kad tik tos velnio liutys baigtusi pietu europoj…) Labai dzhiugu uzh tave o i kuria vieta varai? o kokia draugelka susiorganizavai, ar viena pas italjanus ishsiruoshei? pavydzhiu tau baltu pavydu Šypsena Nu nebuvau dar bet ai ir vel taip noriu i ROOOOOMAA !!! Nu atostogaut dar italijon kelis metus nevazhiuosim, dar bishki brangu mums, ale bent kazhkiek piniges reiktu uzhspaust kad savaitgaliu kavos i Roma nushokt Šypsena O sugalvojau - chia prie siurprizu temos - man geriausias siurprizas butu jeigu mylimiausias netiketai i roma kavos ishgert nuskraidintu Cha cha

2 marihuana>
Oi, kaip smagu, kad pailsėsi! Pastaruoju metu biškį liūdna buvai( o gal tik man taip atrodė?), todėl reikia, oi reikia atsigauti.Prisiklausysi italjancų komplimentų ir grįši pas mus kaipGėlės.Sėkmės!Gerai

Zhiurek, marihuana, kad tie italai gavos neapsuktu!
Geru atostogu!

Nu mano Vyrai cia tai man super padare! O Italija skrendu i Lido di Jasolo alia papludimi pries solnishka nesiruosiu gulet ketinu apvaziuoti Venezija, Verona, Paduja, Triesta, Gorizija… it t.t. Gal spesiu Pizon nulekt. Ir kaip tai keistai benuskambetu varau visai viena…

Tikrai apsiliudinaus buvau… nepasirode… Liūdna

Tik turek omeny, kad italai greiti tik liezuviais pamalt, o kai reikia veiksma padaryt… ech, istekinau pussesere uz italo. Neber merginos Nustebęs

marihuana, ziurek, ka tu neapsuktum galvos italams Cha cha .sekmes keliaujant

??? Kuria prasme ner merginos?

Jo,prisivalgysi piculiu .Tik nesiduok makaronsciku suviliojama,karsta ,judri pietieciu sperma ir per prezervatyva pralenda.Parvesi alyvai juocki,tik ne lagamine.
Ai,kaip visada suposlinau as cia viska,nu vien zo ni pucha ni pera Cha cha

ai, pagalvojau, kam tie italai, ka as su jaisAš nekaltas taigi apsigyveno mano sirdy meile, ex…gyvensiu daba tik del jo, viska darysiu tik del jo, mylesiu, noresiu…aiAš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas tai vat, Dinges, tokie tais popieriaiMirktCha cha

Na gi nagi klok viska!