Ieskau vyro

gerai gerai.neapsivemk tik Juokiasi
niekuo as neapaugsiu Kietas

welcomeLabas

ir cia visa tai aisku uz berno babkesCha chaCha chaCha cha

laimingo santuokinio gyvenimelioLabas

ka tu wadini aukstu? su kuo lygini. paskaityk sios dienos l.ryta ten apie ugio rekordus raso. bet kox skirtumas ash juk rukau ir ishgert per weekend newengiu. netinku ir ishwis abejoju ar cia tokio tipo lankosi… sekmes!

jo…kartais istikruju pomegiai sutampa…bet…is visu situ dalyku vienas nera mano aistra-tai sokiai Ne na nebent letas sokis va jis tai man patinka,o siaip tai man nuo ju nei silta nei salta ,labiau mesgtu ziureti kai mergina soka Niam niam
is situ tavo isvardintu pomegiu ypac vertinciau maudynes nakti…tai kazkas nepakartojamo Myliu ir isvis esu gana aktvyvaus poilsio(laisvalaikio) megejas,todel man tinka tike ledas tiek jura tiek ezeras tiek pasivaiksciojimai tiek poolas tie boulingas vienu zodziu Bučkis

keshukas jei tu knygu skaityma lygini su protu taj nzn oi nezinau… nu bet galesit susede/sugule wiena knyga skaityt. zjbs laiswalaikis/gywenimaz!

keshukas, prie ko cia bapkes? Manai as neuzsidirbu ir negaliu saves islaikyti? Labai klysti. Be to, tai nereiskia, kad kiekviena diena turiu taip idomiai leisti, nes yra darbas ir studijos. O “pasipelnymas” is kito yra man nepriimtina Veee aciu uz demesi.

vat ir neatspejai lankosi Cha cha tesiog ne visiems duotra tiek geru savybiu Juokiasi

su savimi
man tiesiog grazu, kai vaikinas aukstas (nuo 186 Labas )
paskaitysiu…

aciu tau dieve uz tuos 192 cm kuriuos man davei Juokiasi
istikruju daugeliui merginu patinka auksti
Laimingas

o gal ne dievui turetum dekoti uz ugi?
Beje, idomu, kad tavo pomegiai panasus…O kodel nepatinka sokti, o tik stebeti?

taj geraj bent ugis 193 atitinka o taj galwojau cia kokia 2m. krepsininke iesko nuotykiu kad ugis jau tox important

esi teisinga mergina. malonu sutikti tokiu zmoniu… nors ir virtualiai… Labas

Juokiasi pasakei tu cia
aikstelej ieskociau krepsininko, jei ugis butu mano virs 190 Cha cha

manau taves neturetu stebint tai,kad man patinka tai ka tu isvardinai,manau kiekvienas normalus vaikinas tai megsta Cha cha tai tesiog be ko neimanoma gyvent Laimingas
Na del sokiu tai ka as zinau nuo nuotaikos priklauso,bet sakau,jei tektu rinktis tarp pomegiu laisvalaikio tai sokiu net nebutu tam sarase Cha cha toks jau esu Liežuvis o patinka ziureti,nes nieks graziau uz merginas to nedaro,man patinka zavetis ju kunais ir judesiais Juokiasi oj nu ir susakiau…na negi neteko sutikti tokiu kurie sakytu kazka panasaus? nors greiciausia kad ne,as cia tik toks per daug atviras-takaja maja natura Cha cha

o del babkiu taj dazniausiai wisos taip sako o paskiau bando tyliai i kokia europa isitempt ar dar kur… apsimeti kad nesupranti norz zinaj kad ir wel pinigine ziauriai kentes bl nerwija…

I europa nesitempciau, man ten nepatinka Cha cha

manes ieskai?DrovusLaimingas

tiesiog daug panasumu, stai tas siek tiek nustebino, ishskyrus tai, kad tau nepatinka dukti sokiu aikstelej…O stai as galiu nonstop iki 5 ryto…nesvarbu, kad po to nepaeinu, bet ishsikrauti reikiaGerai
tikrai sake, ne tu vienas esi atvirasŠypsena