Ieskau vyro

ne durnas

girtos mergos sako kad fainasŠypsena

saikingai rukauŠypsena

jau dvi savaites kaip visai negeriu…

cia ashCha chaCha cha

savim pasitikiuCha cha

myliu tevyne…

180Liūdnas

be ramenu ir nesmulkutisŠypsena

melynakisLiūdnas

Cha cha

na pradziai tiek Drovus

ech kaip gaila…
na, aklu pasimatymu man nereikia, jei esi uzimtasNe

kaip nenuobodziai leidi laisvalaikius? tuoj patikrinsim taveMirkt

na tiktu ir melynakiai…bet ugio siek tiek truksta…Drovus

Px tas ugis svarbu smugis, lovoje visi lygus, jai tu aukshtesne uzh mane tai dar geriau man Cha chaCha chaCha cha

ir kaip gi tu mane tikrinsi ? Apakęs ugis beje mano 192 cm Cha cha
Geriau apibrezk kas tau yra geras laisvalaikio leidimas? su kokiais pomegiais jis siejasi? paziuresim ar tiksi man,jei ne tai nieko nebus neprisileisiu taves Ne

nu jo lovoj tai tikrai visi lygos bet ziuriu tau lova tik ir galvoje Juokiasi maladec GeraiAngelasJuokiasi

paimk ir man viena,tik rukanti Kietas

tai chirurgo neradai?

su rukanciu toli nenubegsi Juokiasi

galvoj negalvoj, bet kad lygus tai, kas tiesa tas nemelas

prancuziskas variantas netinkaKietas

nea.radau 1 mesininka.ir viena chirurga.bet vedusi.tai irgi be naudos Žliumbia

nu va nepasiseke seniui Juokiasi

galima ir as biski uzeisiu pasedeti?
paklausysiu kaip jus cia kietai varot Mirkt

o nx begt,jei galima letai nueit? Nekaltas

reikejo paprasyt mesininko kad chirurgo zmona papjautuBaisu

nu tai bl apaugsi lasiakais paskui…nekas bus ,ir betio rukaliai smirda nerealiai,mane pykina nuo tokiu panu kurios ruko Veee

mane apibudinai pirmoj zinutej,bet as jau vedes LiežuvisCha cha

kol kas tik atsakymas tavo galejo buti tam tikras patikrinimas, bet kadangi jo nesulaukiau, galiu papasakoti ir apie savo laisvalaiki: gamta (cia siltu metu), saslykai, desreles, ezeras, lauzas, linksmybes, sokiai pokiai, maudynes nakti and so on&and so on…Galiu buti rami isvyka siaip pasivaikstineti po miska, pasivaikscioti paezere ar pajuriu…
jeigu mieste, tai karts nuo karto apsilankyti k.t. arba teatre (KorsunovasGerai )…zinoma, negalima pamirsti boulingo arba puloNiam niam o visai dar smagu su dviraciais, rieduciais ar paciuzomis (ledo arenoj) palakstyt…emm sokiai pokiai-didele aistra…mmm ir knygosNiam niamLiežuvis siam kartui tiek…Drovus