IESKAU VYRO!!!!

IESKAU VYRO!!!

As gyvenime visada žaidžiau ir žaisiu VA BANK!!!(tai reiskia,žaidimo lentoje visada žaidžiu iš banko)Mielai surizikuosiu!!!Vienaip ar ki-taip,nieko neprarandu…(CIK GAUSIU DAUG GUMORO)Nepergyvenk,pasisteng-
čiau atrodyt kuo baisesnis!!!(Pavyzdžiui,maudymukas,platūs,200kg.žmogui
tinkantys šortai,(kai tesveriu 70kg),baltas šlipsas ir daug gyvenimo
matę mėšlini guminiai)…Atleisk,Bet mielai tai ir padaryčiau!!!
Vardan daug humoro ir vitamino C!Galbūt tapčiau daug sveikesnis?!

zivka18 rašė:

Labas,noriu isteketi…todel ieskau vyro…jei kas susidomejot rasykit man i emaila…lauksiuŠypsena
e’’’'mailas:[email protected]

Gal dar truputuka lukterk?Taip anksti paemus starta,ne ka pamatysi gyvenime,nes gali buti ir liudnu epizodu.Gėlės

ziurek, kad su tokiais pokstais tevams infarkto neivarytum. va tada tai bus pokstas. Šypsenageriausia tai butu vaizdelis:dukrele ant bajerio sako, kad zenijasi, o motinele susileidzia ir nukrenta ant zemes be gyvybes zenklu. dukrele pradeda asaroti, mamyte nepyk as pajuokavau, o mamyte atsikelia ir sako, kad ir as pajuokavauŠypsenaŠypsenaCha cha bajeristai ir ne kitaipCha cha

18 metu apsizenyt ir tai reiskia drasa, ne tai pogripiniai simptomai smegenu isvarvejimas Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

Babauzis rašė:

18 metu apsizenyt ir tai reiskia drasa, ne tai pogripiniai simptomai smegenu isvarvejimas Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

Kaip pirstu i aki!!! Cha cha

Kaip cia buvo kad Paganelis savo nagu dar neprikiso Šypsena?

Paganelis dirba siuo metu ir nera prie kompiuterio… Kai ateis, prikish…

O siaip ash visai nieko pries buciau apsizenyti… Mirkt

optimiste…optimiste… kvaisa tu, o ne optimisteCha cha

what about sex before vestuviu Aš nekaltas

labai cia toki bairiuka noreciau prasukti ir as bet kazkoks vidinis balsas sako nekisk galvos i kilpa, nes taburete nestabili…

kaip suprantu vestuves butu tikros ar ne?
kaip tada skirybu metu butu dalinamas bendras turtas (paskui irodinek kad kelnes pirkai pries vestuves).

kiek laiko tex butu ‘‘mirusiu’’ t.y. susituokusiu?
kaip zadi gasdinti tevus tik parodyti antspauda pase ar visas vestuves daryti (siaip tai daug kainuoja)?
ar neesi nescia (dekui kazkas iskele ir tokia teorija)?
ir siaip kodel ieskai vaikino per interneta o ne padarai bairio su pazistamu draugeliu?

ir paskutis - kur galima pamatyti tavo foto (o ka as zinau gal tu biciukas kox ar siaip neaisku kas per paukstis)…

dekingas is anksto

velnys rašė:

LTB nu tu cia ir pavarei. Kai tekstelejo kruva zalios tiesos.

stengiuos kad kox nekaltas zmogelis i pinkles nepapultu, bet bijau kad pati autore nebedalyvauja, del to kad kas nors parase privat ir dabar jau yra tempiamas i zaksa uz ausu…Nustebęs

Labas,noriu isteketi…todel ieskau vyro…jei kas susidomejot rasykit man i emaila…lauksiuŠypsena
e’'mailas:[email protected]

nu kam tau vyras?
nori kojines plaut, vaikus gimdyt ir valgy gamint? Piktas
geriau susirastum drauga -tavi aptarnautu, geliu dovanotu, po kavines vaiksciotum Cha cha

As noriu isteket,bet ne taip kaip jus galvojat.As noriu ant bajerio,noriu papokstaut,ka draugam ir pazistamiem soka ivaryciau,o labiausiai tevam.Kazin ar atsirastu tokiu drasuoliu,kurie sutiktu?

Proto turi? Kiek suprantu tas 18 prie nick reiskia metus? Dar geriau padraugauk su kuo nors. Istekesi, prasides rutina ir t.t. Beje, internetas ne pati tinkamiausia vieta vyro ieskot

Nu tu cia uzvarei panele.
As tai tingeciau tokius bajarius daryt.
Jei nori tevus pagazdint tai nueik pas mamyte su liudna veido israiska ir sakyk mama as nescia ka daryti??
100% veike.

Sekmes Cha cha

A jus hebra nezinot "isgalvotu" vestuviu?As noriu tikrai papokstauti,jauna esu…Šypsena)taip man 18 metu.As tikrai drasi,gal atsiras ir vaikinu drasuoliu…

Viskas gerai,man ir patinka jumoras su siaubo elementais!As sutinku,o kaip su medaus menesiu,sex-u ir nerupestinga ismone lovoje?Tu tvirtai apsispresk ir duok man zinoti!Tu man pradedi patikti.Iki malonaus…MirktBučkis

optimistai mirsta paskutiniai Mirkt