Ieškau referatų (ar kitų darbų)

Sveiki,
gal turėtumėt referatą apie savivaldas? Jų struktūra? Istorija kaip kūrėsi ir t.t.?

ačiū

Sveiki. Gal kas turit rašliavos iš Žemaitės “Marčios”, ypač apie Katrės charakteristiką ? Šypsena
Rašykit į pm.

SveikiLabas
Gal kas nors turite Tuminsko ir Petrulytės “Geografijos mokslo raida” ? Man labiausiai riekėtų skyrių apie hidrologiją.Jeigu kas turite,parašykite: [email protected]
Labai ačiūLaimingas

gal kas galit padet, reikia referata parasyti dicimetriniu bangu televizijos priemimo antenos. aciu labai <A HREF=“mailtoPiktas[email protected]”>[email protected]

Sveiki gal kas nors turi enterprise testa 1-6 unit’o?

cia rasom kokiu referatu (ar kitu darbu) jums reikia ir kokius patys turit arba kur jie yra ideti.

Aga,gera ideja !!!!!!!!!Ir man reikia! Tik ne referato,o kursinio,kuris butu sussijes su kompiuterija ir fizika.Gal kas turit atliekama? Buciau labai dekinga! TaipTaipTaip

taip isejo kad reikia man pirmajam referato tema Algoritmai mano gyvenime ziurejau googlej tai nera (reikia su pavyzdziais)

Turiu tokius referatus:

  1. &quot;Aliuminis&quot;
  2. &quot;Granausko kūrybos ypatybės&quot;
  3. &quot;Silicis&quot;
  4. &quot;Baltymai&quot;
  5. &quot;Lietuvos gyvūnija&quot;
  6. &quot;Maisto produktų kokybės įvertinimas&quot;
  7. &quot;Mūzos&quot;
  8. &quot;Palydovinio ryšio samprata&quot;
  9. &quot;Profilaktiniai skiepai&quot;
  10. &quot;Virusai&quot;

P.S. Dėl kainos tarsimės, jei kam reikės Mirkt

gal kas braide po intika rado referata tema:

&quot;Geoterminiu elektriniu ir wejo jegainiu panaudojimo galimybes Wakaru Lietuwoje&quot; ???

jei yra tokiu ir atsimenat linka please parasykit Šypsena

turiu referatus:

  1. Lietuvos Rasytoju Sajunga
  2. NATO irBaltijos valstybes
  3. Trumpa ES vienijimosi istorija
  4. Svedija
  5. J. Jablonskis
  6. JTO

turiu kursini ,Biblijos vertimai ir tyrinėjimai&quot;, o referatu… Na, namie pasiziuresiu ir kita karta parasysiu.

Tikiuosi pagalbos. Gal kas turite REFERATA apie firmas, susijusias su kroviniu pervezimu, ir dar apie kokius nors tam skirtus irenginius.
Jei kas turi, atsiuskite i [email protected] arba rasykit i privata.
Isanksto dekoju

Busimi dvyliktokai! Pernai metais baigiau mokykla, turiu daugybe neblogu interpretaciju (nuo Donelaicio iki Marceno), anglu k. rasiniu ir pan.

Reikia kuo daugiau info/referata apie didziaja britanija. Kas turit i privata.

gal kas apie remarka yra parases ka nors? buciau labai dekingas Šypsena

Gal kas nors turit referatą apie biudžetinės sistemos reformą Lietuvoje? Arba bent medžiagos ta tema?

gal kas turi ką nors apie Homero &quot;Iliadą&quot; ir &quot;Odisėją&quot; arba bent žino kur tuos kūrinius internete būtų galima rasti?DrovusNekaltas

Ieškau ekonomikos referatu ar info kur galima rasti: &quot;Ekonomikos kaita nuo 1991 - 2002 m.&quot;

Man labai reikia makroekonomikos kursinio darbo apie centrinio banko veikla Lietuvoje.
Gal kas nors turit vadybos referatu? Labai reikia pagalbosNustebęsTaip