Ieškau referatų (ar kitų darbų)

ieskau referatu : kalbos istorija,specialybes kalbos aprasas(cia tai bbz kasCha cha ) sintakses klaidos Šypsena

[email protected] buciau dekingas

sveiki … reikai labai dideles pagalbos … parasyti referata istorijos "viduramžių popiežiai" gal kas turit toky? atsilyginsiu … parasykit man y skypa "eimas007" prasau padekit lb reik nes nerandu apie viduramziu popiezius pakankamai informacijos

Gal kas turit Lietuviu kalbos iskaitos tema “Mokslas ir pazanga”? Atsilyginsiu
<A HREF=“mailtoKanda[email protected]”>[email protected]

Gal kas turit ką nors apie mechatroniką. Būtų gerai iki rytojaus Drovus Ačiū.

Ieskau dvieju referatu. Verkiant reikia normaliu - Informatika 21 amziuje ir Informavimo paslaugos. Jei ka pm. Liksiu skolingas iskart aciu Nekaltas

ieskau kritikos straipsniu apie Jane Austen "Pride and Prejudice" ir "Mansfeld Park"

Tema: Antrojo Pasaulinio Karo Pasekmės

na ir man reikalinga fotomedžiaga, o gal ir kokis trumpas, kelių [keliolikos] minučių filmukas iš to karo. taip pat foto po karo. ir gal koks straipsniukas… Flirtas

turiu užsilikusius du darbus: NSO
Renesanso muzikinė kultūraai ir dar kažkas nedaug apie programavimo kalbas Cha cha

Ieskau:
"Aplinkos apsaugos apskaitai produktu standartuose"

LABAI SKUBU !!! iki rytojaus 9val. reikia zutbut rasinio “Zmogaus ir gamtos darna Maironio poezijoje” arba “Maironis poetas romantikas”, jai kas galit tai [email protected] laukia ziburio, HELP ME

ieskau referato apie "Saltkalvio darbo vietos organizavima" Gal kas zino is kur gauti arba turi toki cia metalu tech reikia…

Ieskau zmogaus kuris neseniai baige VPU ar neseniai atlikinejo pedagogine praktika. Reikalingi isplestiniai pamoku planai, konspektai, atlikta darbo savianalize, atliktos edukologijos, psichologijos ir sveikatos ugdymo uzduotys, pravestu renginiu aprasymas, zodziu visko is ko susideda pedagogine praktika. Gal turit pazystamu kas neseniai atliko praktika, nupirkciau neblogai ivertinta darba. Vilnius 865619411

Referatai, kursiniai ir kt mokslo ir namu darbai

Rasau ivairius darbus* ivairiausiom temom
Darbai vienetiniai ir neplagijuojami
Greitai ir kokybiskai
Turiu jau 2 metu patirti
Taip pat, galiu suvedineti tekstus, daryti grafikus, lenteles, Power Point prezentacijas.
Sprendziu ekonomikos ir matematikos uzdavinius.

Aurelija,
[email protected]
+370 601 08944
Kaunas
(i kitus miestus issiunciu e-mailu)

*- referatai, kursiniai, individualus namu darbai, ese, recenzijos, uzdaviniai, prezentacijos, marketingo tyrimai, organizaciju tyrimai, SWOT analizes, vertimai is/i anglu k, analizes, tekstu rinkimas, diagramu sudarymas ir kt. darbai.

Gal kas turit 2003 m. pakartotines sesijos matiekos valstybinio egzo sprendimus?

Gal kas turite, ka nors apie Andriu Volana ???

jetau, man visdar reikia ko nors apie Antrojo Pasaulinio Karo padarinius…labai gelbėtų referatas Drovus

Sveiki, gal kas nors turite teorijos apie paslaugos patrauklumą, arba bet jau žinote kur reiketu raisti …

gal kas turi nereikalinga referata jurines teises srityje

Sveiki, gal kas turite parašytą kursinį, magistro darbą tema: Investicinio projekto finansinis-ekonominis vertinimas? Atsiskaitysiu.

gal kam reikia verslo plano? UAB maisto prekiu parduotuve.jei ka domina tai i privata

Man reiktu Maironio "aš norėčiau prikelti" arba
"Mano gimtinė" eilerasiu intepretacijos

Turiu gera K.Donelaičio poemos "Metai" Pavasario linnksmybių ištraukos interpretacija (pradzios visos)

buciau dekingas