Ieskau knygu apie biomechanikos mena

Ieskau knygu apie biomechanikos mena

Gal kas turi o gal kas zino kur galeciau isigyt pvz Giger’io knygu arba tattoo

tatu salone genijau

aš ir pats zinau kad tattoo salone bet aš noriu turet namieŠypsena, o kad knygas pardavinetu tattoo salone tai dar negirdejau, o kuriame taip pardavinejaCha cha?

O ar bandei paklaust asiliuk?
O gal jas ten fejos atnesha?

KONKREČIAI KALBEK, jei toks gudras esi. jei nezinai ka rašyt tada nerašyk. man dar stogas nenuvažiavo kad su fejom kalbečiau

tai bl*et ir nesielk kaip vaikas. Esminis klausimas: kur gaslima nusipirkti batona?- ar bandei ieshkoti autoservise?
PAsakysiu paprashchiau: *****ink y tatu salona ir pasiklausk, o gal man nueiti ir uzh tave paklaust?
Beje, biomechanika tikrai nieko bendro su tatu neturi. Taip kad parodei savo erudicija avine…

o kodel neturi nieko bendro su tattoo, juk piešiniai ant kuno buna ir tokio stiliausŠypsena http://www.bmezine.com/tattoo/mech1.html
Mane domina piešiniai. Ner ko parintis, pasakiai konkrečiai kad tattoo salonuose pardavineja ir viskasCha cha

Shiaip, tai nezhinau, ar salonai prekiauja, bet jei tai liechia uzhsisakinejima internu, tai gali bandyti akademinej knygoj, prie centriniu VU rumu.
O biomechanika, arba kitaip vadinama genu inzhinerija yra mokslas apie visas tas nesamones, kuriu nesupranta normalus chemikai.

Tu subinej planetarkes paieshkok!

kvailus komentarus pasilik sau, matosi kad rašai žinutes tik del skaičiaus