ieskau draugo

ieskau draugo

jus gejus?

geju burelis Cha cha

jo jo. visalaik puse p’ydaru yra Vyras, o kita puse Moteris. o paskui apsikeicia pusem ir toliau linkminas Juokiasi

JEIGU TU gėjus TAI AS NEKALTA. O TU SUPRASK KAD AS ESU NE VYRAS O MOTERIS JZAU ANAME LAISKUTYJE RASIAU. NORI TIKEK NORI NE BET MAN TAI NE MOTAIS!!! Liežuvis

nieko nesuprantu… nu jei peedaras, tai peedaras…

hmz… kodel tada jusu statuse narys o ne narė?Nekaltas

pirma suprask kas cia vyxta, o po to vaznikalink

Juokiasi

supratai ??? Flirtas

gejus pi.darus - verdanti katila, oJuokiasi

Ignoruoju Ignoruoju Ignoruoju sakiau kad man ne motais ka jus rasote. o tave as imesiu i sudu upe !!!JuokiasiJuokiasiJuokiasiLiežuvisLiežuvis ir pasidarysi stai toks Baisu

oi kokie platus uzhmojai Juokiasi

patinka man kai "naujas dalyvis" raso, kad jis ner gejus Juokiasi… klausyk tai gal tu p’ydaras? Juokiasi

Nuejau pirmadieni i kluba, tai tokie 2 vyrukai is karto man gejai pasirode Apakęs
Kai pamaciau baseine kaip jie vienas kita Baisu, tai net i tulika nubegau - kad neapsi. Veee
Sakau menedzeriui, kad man nepatinka tokie ju veiksmai, tai jis tik atsiduso ir sako: man irgi nepatinka, bet cia visi lygus ir nuejo raminti tu py***u Baisu
Slykstu Veee
Gerai, kad jie tik sveciai klube ir tik i konferencija buvo atvyke Baisu

ApakęsNa jei varom ant gėjų, tai aš jum padėsiu,nes kai prieš savaitėlę su drauge buvom prie jūros Smiltynėj tai tokį vaizdelį kopose pamatėm,kad net ir dabar prisiminus visas kūnas pagaugais nueina.ApakęsTen du gėjukai viens kitą 69 poza apsisnargliavę darė.Kastruot juos.Taip

ale bliamba tu durnas tave jaudina kad yra bernu geju?Man tai visai px,ir gejai ir lesbietes ir visi kiti.Zinok gejai labai prasimusha gyvenime,pas juos ir pazinciu daxuja ir babkiu ir t.t Taip kad jei nieko nezinai,tai geriau ir nesakyk.As nesakau kad man patinka bernai,bet tai nx ant ju varyti.Taip gyvenimas susikloste kad jie tokiais tapo,karoce galvok ka nori,bet matos kad dar kvailas esi.

nergedmi Tai tu Moteris O is kur tu?

Man rodos temos autore yra tikra naujoke, o cia tiesiog nesusipratimas.
O jus, vietoj to, kad uzsipulti ant jos, geriau paaiskintumet jai, kur "mano profilyje"yra punktas "lytis"

tu gal tikrai pasikeisk lyti, tai padaryti nesunku