Ieshkau Omni-4 uz normalia kaina

Ieshkau Omni-4 uz normalia kaina

Normali kaina - 100 litu uz korta.

yr toks variantas kad uz korta moki 50 lt bet palieki 100 lt uzstata, kaip garanta jei prisneketum ir pasiplautum.

kokios kitos salygos - administracinis, koks atsiskaitymas?

Visur vienodai, tiek C1, tiek TOP4 administracinis 10lt. Nieks dykai nenori dalinti. Na nebent koks G.E.R.A.S draugas uzhfundytu. Pvz ash turiu TOP4 tiesiai ish imones gaves, ir kiek prashneku ish algos atpyshkina. Isivaizduok jei draugams planu pridalinu, tai menesio gale turiu begioti, kad alga susirinkciau. Cia taspats kas "Nori su draugu susipykt, pinigu jam paskolyk!" Todel ir yra tas administracinis 10lt. Na o del kortos tai esu girdejes kad oficiali sim kortos kaina 45lt. Tavo teise rinktis ar ishkart nusipirkti ar uzhstata palikti. NA matyk…

o ir ne, C1 administracinis 5lt Cha cha

Omni4 laisvai nenupirksi. Omni5 pigiau tarifai. Geriausiai tai bite e.

ash, cia, blin, tikejausi pasiulymu, o ne pasvarstymu apie kainas ar administrasinio mokescio nauda…

Siandie gavau zinute, kad omnis siulo plana TOP4A , viskas taspats kaip TOP4, +10lt abonentinis ir saskaita siunciama i namus.Šypsena

TAI RIMTAI. Nori bite T? 30 minimalus, i kitus tnk. 70-50ct. i savo 50-30ct. Pajungtas wap per nr. Sms 30-20ct. Galima sutvarkyt uz 100lt. Galvok. Geriau negausi.

na turiu bishki geriau:minimalus 20, i kitus 60-45, i savo 45-30. vadinasi B3 senas planas, ir dar man skaiciuoja 25% nuolaidu.Labas

Nu ir paprasti mirtiengieji gali tai gauti???

manau tai butu nedemokratiska… nefludina juk jais, netis tikruju ideda nieko gero is sims… bet ideda levas ir si kitu game

b.le ishvis reix simsus det uzhdraust ypac foto ish offiacialaus saito kur gali pamatyt kas tix nori Blogai

s sitie zaidimai ,nori suguldit i lova o jie nesigula Juokiasi

sitas geimas retkarceis kai ner ko veikt nieko :v

norejau paklaust , kas nors lietuvoj yra loshes sims online ir kas ten per daiktas ?

Ka jus jau kitu zaidimu nebezinot ? Kur paziuri vien The Sims Taip

Man patinka, tik reikia nude patcho Cha cha

pasakykit kas,kuo jum patrauklus tokie zaidimai? nepykit sio zanro megejai,bet as nematau jokios prasmes lost tokiu zaidimu,juk jie greit atsibosta ir praktiskai jokio veiksmo Šypsena p.s cia tik mano asmenine nuomone Liežuvis