Idomu


Idomu

Idomu ar sharas miegojo Cha cha po vakar pravestos pamokos kad nereikia pirkti sito Cha chaDDDD matyt prasidejo visa nakti su skaiciafke rankoje Cha cha

Ir sharui skirtas muzikinis sveikinimas youtube.com/watch?v=VbvkpXppkh8&feature=related

kazkaip itariu, kad px jam…nori zmogus tokios masinos…tai ir nusipirks

ruoskites moraliskai ir fizishkai matyti jo merso foto ir bedu sarasus Cha chaDD

nebutum suskis Juokiasi

Ką jis benusipirktų, vis tiek matysim jo pirkinio foto ir bėdų sąrašus Cha cha

negi visi cia pavydi ? Sharui ?

nesuprantu, kodel jus atkalbinejat zmogu nuo geros masinos? jei nori tokios masinos tai tegul perka… as visada palaiminu tokius norus Taipsvarbiausia yra isigyt daikta kurio nori… tada kaip ir px buna, kad ten reikia kura pilt ar kazkoki einama remonta padaryt Gerai

zaicai, man sirdis dainuoja, ziurint kaip litvinai baigia peruka nusiraut nuo galvos is pavydo Juokiasi Juokiasi graudus p.i.z.da p.i.z.d.a Juokiasi O kaip jie nervuojasi, svetimas babkes skaiciuoja … Juokiasi artistu gauja Šypsena

Mano tevas us draugeliu torejo banginiu ir abu laimingi kad pardave Cha chaDDD

ko cia pavydeti tu nors ir du nusipirk Cha cha ir buk cul Bx Cha cha

gal i 206 pasidairyt? kaip manai? Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

dairykis nors i kombainus nors man giliai p.x Cha cha

kas tau px, as matau kaip tau sirdi skauda Juokiasi apverktinas pasirodei sikart Mirkt pabandyk kita kart Gerai

Sarai dar turi tevas sharana ? Ar galaxy ten nepamenu… Kaip eksplotuojasi ?

pirk, tik blem anas 92 nzn… Mirkt na nebent labai tau ten kaina numushe… bet bent pora metu jaunesni koki rastum ir su juodu salionu Girtas

Inproof, sharan abt originalus ten Šypsena Turi, viskas puikiai…isskyrus vaziuokle Cha cha byra ji ziauriai Šypsena

Shar>>tai jau apzejai ar nea? Nekaltas

popiet