Idealus makiažas

nerejkia tu kaukiu Liežuvis

pritariu Taip

nu nu…o ka dayt jei strazdaneliu neturi, o zandukai ne taip jau ir graziai raudoni? Drovustobulas makiazas turetu atrodyt naturaliai, paslept trukumus ir isryskint privalumus… jauciu, retai kada toks jau tobulas iseina… Flirtas

makijažas dar priklauso ir nuo vietos, į kurią eini. Jei tai vakarėlis - tepiesi daugiau, jei mokykla ar pan - mažiau

nu jeigu tingi dazytis Cha cha

dazneusiai tajp ir buna kad persimokaj ir atsikeli su juodajs paakiais arba numiegotu zandu Pavargęs

pritariu Gerai

paslepiantis trukumus ir paryshkinantis privalumus Šypsenabet kuo naturalesnis Flirtas

netgi lb sutinku Taip

Manau, geriausia - jokio makiažo Nekaltas

seip sutinku ,bet eigu jau turime daugeu trukumu taj nejsime kajp pabajsos Šypsena juk mes dailiosios lyties atstoves Flirtas

naturalumas valdo… Nekaltas…arba toks makiazas, kurio nesimato Drovus

tikraj sutinku nias man paciai patinka naturalumas Gerai

Man tai wištas primena tokia pažiūra, mes dailiosios lyties atstowės. Gerai, kad Moteris sawe prisižiūri, bet ne tai gyv. Svarbiausia.

save prisiziureti yra lb svarbu Tūsas

= kokybiska kosmetika Cha cha

turiu biciules, kurios prisivaro tu lupu dazu ir panasiu nesamoniu ir mano, kad yra del to labai patrauklios, na bet man Veee

man taj neopatinka Veee manau puijkej galima apseiti tik su tusu arba blizgesiu arba lb naturaliu makijazu Flirtas

tajp kokybiska kosnmetika lb swarbu Taip

tox, kad ryte atsibudes pazintum salia gulinti zmogu Juokiasi