i mane ivaziavo ir pabego is autoavarijos

i mane ivaziavo ir pabego is autoavarijos

mentu nekvieciau nes ir taip su laikinom teisemis vazineju bijau kad isvis neatimtu ir kad konors nepripaisytu… tad padekit man ji surasti jo automobilis volvo 740 baltas numeri iziurejau tik skaicius 666 … jai kas suteiktu kokios info atsilyginciau nes noriu sujuo isiaikinti be mentu !

tu galvoji jis dabar sutiks tau moket babkes jei tu be mentu nori? nebent pi*ti i nosi nori Laimingas beje kokis miestas?

Kiek pamenu per “BRAT” būtent su tokia Volva važinėjo(666) ir bagažnike kulkosvaidis !!!,taip kad atsargiai Mirkt

Vudis gal? Cha cha Koks miestas rimtai? Cha cha

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Jo.A pas nukentejusiji TANKAS Cha cha

Miestas svarbu. KAune keli mentai vazineja tokiomis…

imkit vaikai pagaliuka ir sukalkit ta volvuka Cha cha

abejoju ar rasi, nebent regitroje ieskok pazystamu. Taip

tai buvau ne as Ne Cha cha

Tai pox Mirkt…svarbu kad mašinai nieko… Šypsena

pagal profaila cia veiksmas ir turejo vykt kaune Cha cha

Nulekt reiktu diena prie Vyr.komisariato, Vytauto pr. ten tokiu nemazai. Bet jei si versija pasitivirtins, tai tada tik gili uzuojauta…

cia gerai Gerai Gerai Juokiasi Juokiasi

na i ji ivaziavo tai i ji, bet nesupratau ar pabego ar nuvaziavo ???, jei pabego tai ta volvo turejo palikt avarijos vietoj… ai… sniego daug tai pusny paslepe, juk sake kad balta Nekaltasjuokdarys bl, tai jei tu nekaltas, tai nx lopu nekvietei, oi mentu ??? cia kazkaip ne viskas aisku Nekaltas tema suskurt sioke tokia sugeba, bet nei kas nei kur nieko nepaaiskina, tai vaziavo tai pabego, tai jis nekaltas, bet bijo kad mentai laikinu teisiu neatimtu, nieko nesuprantu… nieko… Nekaltas

Tai jam čia matyt į galvą įvažiavo Nekaltas…kontūzija Taip

kitaip sakant “uzvoze” volvo driveris islipes is sniego spalvos volvo 740 v/n …666, nes autorius uzkiso… Nekaltas

Cha chako gero…

Jeigu tu abar jo ieskosi, ir jei surasi, o surades terorizuosi, tipo mokek pinigus, tai jis tave i teisma paduos uz reketavima ir turesi daug bedu…ir tu busi kaltas Taip