<i>Klausimukas sekmadienio vakaro pamastymui</i>

Klausimukas sekmadienio vakaro pamastymui

Ar galima užmušti bangieti melu?

Sekmadienio vakaro pamastymui is vakarykščio horoskopo:

Pagal Mėnulio kalendorių lapkričio dvidešimt trečioji - 19-20-oji Mėnulio dienos, kurias simbolizuoja voras, erelis. Permainingas laikas.

Vakar prasidėjusi 19-oji Mėnulio diena - viena pačių nemaloniausių, pavojingiausių mėnesio dienų. Tai diena, kai keršto, pykčio, tamsos jėgos, iki tol pasislėpusios, ima veikti agresyviai ir atvirai. Jūsų gali tykoti ir klasta, barniai, provokacijos. Kai kurie nebus apsaugoti nuo neigiamų svetimų įtakų. Astrologė Nijolė Valaitytė-Volmer pataria nepasirašinėti dokumentų, sutarčių, nieko nežadėti ir neprisiekti. Būtų gerai pasėdėti prie židinio, laužo, pamedituoti.

Vakare prasidedanti 20-oji Mėnulio diena - viena geriausių Mėnulio dienų: rimta, švari ir produktyvi. Negailėkite laiko rimtiems apmąstymams: koreguokite strategiją, numatykite tolesnį kelią. Šios dienos simbolis - erelis - aiškiai rodo plačius užmojus ir tolimą perspektyvą. Lengviau susivoksite situacijose, tačiau astrologė pataria bendrauti tik svarbiais reikalais, nes tai - susikaupimo diena. Galima pasirašyti rimtas, brandžias sutartis.

Cha cha

ir vel prasideda…

ex_Maximus, bangieciai per daug protingi, kad pasikabintu ant jusu kabliuko. Neivertinate jus ju Šypsena
Jus galite kurti panasius klonus, taciau po klonu &quot;Bangos komanda&quot; jus neprikabinsite.

Kilsim i sventaji kara broliaiGerai Nuversim tironus ir ju pakalikus, kad bangoje vel zidetu geles ir butu taikaTaip(taip pat pigios jautienos desreles su raugintais kopustaisTaip) PIRMYN BANGIECIAI NUSKRIAUSTIEJI!!!

Dar ne nuo tokiu begau… Aš nekaltas

Siulau pradeti nuo grupinioAš nekaltasAš nekaltas…laiskoLiežuvis Bites vadovybei ir tiems mieliems akcininkams, kurie taip rupinasi savo $ ir geru imones varduGerai Sia uzduoti savanoriskai galetu atlikti Nemuno VingisAš nekaltas

TAIP - as buvau tokiu budu uzmustas.

Labas diena Brangioji Evelina,
deja as neturiu tikslo kabinti ant kabliuko Bangieciu ar Bangos komandos.
Beto as nuo 2002.11.21 nebuvau Bangoje,del dvieju dalyku :
pirmas - neturejau laiko.
antra - ne mano tikslai pilti srutas toliau.

Sekmes Banguojant Labas

Maximus, grižai ? Šypsena

Sakai reiketu?

Kad tik adminai tai suprastu Aš nekaltas

Aš tik klausiu… sakei gi nebegrįši čia daugiau niekad niekada … Aš nekaltas Tai truputį nsutebau Šypsena Tik tiek Šypsena

Tiesiog prisedau prie kavos su Kietas , pabandziau prisiminti savo gera sena pomiegi , uzsukau paziureti kokios bangos - dideles ar mazos Šypsena
Bet tai dar nieko nereiskia…

Nuo ko Tau teko begti ? Aš nekaltas

Kad tai ne Razrucha parase tuo tikiu. Kietas

-=-------------------
panaseja y durniu baliu,ale abejingu diversijai matau tai nedaugNeCha chaCha chaCha cha