<hr>



Jie niekada nebuvo Paryžiui …(iš serijos …‘Mylėta ,Gyventa …’) Jie gyveno aname upės krante: Rytais gerė ramunėlių arbatą Ir šypsodami bedante burna švelniai glostė supuvusias valtis. Jie gyveno aname upės krante: Kvepėjo vėju ir krantinės smėliu. Baltuose kaip cukrinė vata plaukuose, Leido suktis drugių karuselėms. Jie gyveno aname upės krante: Paryčiais, (jau dešimtąjį kartą) susapnavę vaikystės laivus, Tyliai miegojo ir naiviai nežinojo, Kad jų upė išaušus išdžius…

cia jau idomiau

tu irgi pasidomek ekspozicija Šypsena

axy …tu NR 1 …lietuvaitis Mirkt

Šypsena nesakiau nei vieno nei kito, ar skaityt nemoke? ar neskaitei? o gal nesimokei Šypsena

Labai megstu tokius tavo darbus. Nesvarbu (man) kiek cia PC prideta, ant kiek naturaliai ar nenaturaliai, rezultatas : ispudinga, grazu Gerai O dar ta uzuolaidele… Ir tas sniegas su zolyciu stabareliais … Niam niam

axy> jo jo gal … nesimokiau …po 2 metus kiekvienoj klasej prasedejau …

panasu, kad nepadejo, ka? Mirkt

akiniuota> ka cia slepti ,zinoma …,kad ir PC …

axy> pazadu …kursa pakartosiu … Mirkt,kad tik su rebiatom nebutu litvovsku razborkiu …

na del manes gali ir nekartot. tik tolerancijos ir ekspozicijos nebent Gerai tada gal ir tamsta “lietuvaitiskai”(iki galo nesupratau ka tuom noreta buvo pasakyti) pradesit ziuret Mirkt

ai …nusibodai …man nuo taves nei silta nei salta …cia nei mano biznis ir ne pragyvenimas …tiesiog pasalinis hobis … ir niekad nelazdavoju zinovu kurie isigijo nauja fotika ar objektyva ar kazkokia svietui negirdeta juostele … nu ir …nufotkina koki nors sh. ir kelias dienas vyksta diskusija … mano grudas geras , mano tas,mano anas … …o, kas ekspozicija ?..nepatinka …nu ir veliava i rankas … pilna ziurovu kuriems patinka …

Taip, sugryzau, dar karta pasiziurejau, ir dar karta… Taip ,labai. Pati nuotrauka tamsi, bet kartu ir svyti, ten kur reikia (sniegas, gabalelis dangaus). Zinau, profesionaliai komentuoti nesugebu, bet jeigu kuri labai patinka, noriu issakyti savo nuomone ir as… Jei galeciau, rekomenduociau. Tikiuosi, tai padarys kiti…

gal del tamsumo kazkiek prisikabinti galima,bet povelniais- super nuotraukyte…pirmiau net pamaniau,kad netikras vaizdas!super!

Nuuu, aš visiškas bambukas šioj srity… Gal todėl man laaaabai patinka??? Mirkt LIUX, garbės žodis.

as tik norejau pasakyti, kad tamsu, tau gi tai pasirode izeidziantis pastebejimas Šypsena ir prie ko kazkokiu zinovu juosteles tai nelabai zinau. gyvenate savo susigalvotame pasaulelyje ir pykstate

labai grazu, tas namas tokiam debesu fone ispudingai atrodo Gerai

REK p.s. kažką čia prirašinėjot labai daug… krypstat į asmeniškumus Blogaijokio noro skaityt…

REK’as už atmosferą. ir labai vykusiai perteikei erdvę.