How High

How High

kaip jums patiko "How High" ??? palyginti senas filmas, bet idomu suzinoti jusu nuomoneNekaltas

patiko, jega filmas…Taipgerai Redman varo ir seip bajeriu neblogu yra.
seip man visi tokie filmai apie kvailus negrus praeina, bl geras patarciau paziuret kas nemate, jei patinka jums AliG in dahouse ir panasus filmai…

Up in Smoke vistiek geresnis Mirkt Ypac RU version.

abu jie Gerai

How High - nuobodus filmas, net siuzeto nepamenu, nors tik pries pusmeti ziurejau -(

filmas geras. gerai vaidina nigeriai method man ir redman. gana geras scenarijus. labai geru vaizduoja skirtumus tarp nigeriu ir baltuju. satyros formoje. labai geras. tik va daug slengo tai ziurint angliska originalia versija kai ko imi nesuprast.
kam patinka how high butinai paziurekit
"Don’t Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood" 1996 metu filmas pasiepiantis visus pries tai buvusio penkmecio filmus apie nigerius. satyros ir lengvo humoro forma. linxma!!!

sitas filmas yra jega… negalejau sutverfyti juoko visa laika kol ziurejau Šypsena

baik tu cia ziauriai slykstus filmas ypac toj vietoj kai ten su desrelem ir panasiai BaisuPiktasKandaBaisuBaisuPiktas
Cha cha

filmai apie nigerius ir ju gywenima yra neblogi
kaip taisykle daug narkotos bobikiu ir alkoholio
o tai man ir pacinka
kam patinka apie nigerius tai pasiziurekit dar ir ‘black knight’[sawotishkai originalus]

pats tu ziauriai slykstus Juokiasi
turbut kox mazwaikis esi kad kliedi cia
nu pogodi and winipuch rulzzzJuokiasi

Nu jo How High geras ir Up In Smoke[ru] l geras Juokiasi sutinku bele kaip kad apie zole daxuja geru filmuCha cha

geras filmas bet jau seniai matesNekaltas

Kas kas bet Up in Smoke tikrai nerealus Gerai Šypsena

SUPER!!!

Kaiptik ziuriu, jai cia komedija tai atsiprasau…

"how high" ir "Don’t Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood" patys geriausi Gerai

Ziaurus filmas Gerai Vienas mano megstamiausiu ziurejau gal koki 20-30 kartu Cha cha

nneeeeeeeeeeereeeeeealus filmas!!! wat tep Taip Gerai Gerai Geraibelenkiek akrtu machius ri dar bel;enkiek kartu zhiesiu…trumpiau tariant,filmas kuris neatsibosta Juokiasi

geras filmas, tikrai geras, machiau kokius 20 kartu, ypach daug detaliu pastebi kai buni high Cha chaBet va jei filmai apie negrus, tai geriausias bet bishky kitokio zanro filmas yra “BELLY” na dar “Never die Alone”! va