Holivudas

Holivudas

TAI ATSIBODE, AR KAZKAS NAUJO

atsibodeTaip labai panasu i akvariuma, gal pekeista siek tiek nzn, bet as jo neziuresiu. ir siaip skonio reikalas…

Man atrodo labai kvaila, sakyt kad "atsibode" net nemacius nieko. Nekaltas

As galvoju, kad tai bus COOL show. Kazka panasaus anxciau rode per viena rusu kanala, tai bent jau man ziauriai patiko. Ir jei viskas bus taip kaip zadama, tai nuo Aquariumo turetu labai skirtis, visos tos uzduotys, mokymai ivarus… Fainai bus vakare atsipalaidupt beziurint Šypsena IMHO

Geriau kas nors mparasykit man adresa kur inete galima visa tai stebet. Per TV nespejau isgirst kai masalskis sake, o rast niekaip nerandu??

tas pats, vienas skirtumas, kad galesi jos paciupineti. kazkas panasaus, kaip per rusu tv "za stiklom2"
bet ziu lietuvos gejai sujudo. vienas fermoje kitas cia, kas bus ateityje?

http://www.takas.lt/holivudas rodos buvo toks adresas…bet man jis nieko nerodo…Nekaltas

ir man nieko nerodo…gal dar nesukure?!Nekaltas

ir man situ adresu nieko nerodo,kas nors gal zinot tikra adresa noriu paziuret ka tas holivudas rodo,as tai girdejau kas sitas realityshow rodomas daugelyje saliu ir ten atseit labai idomu

o ka shendien rode?

nu ar idomu…ir ar panasu i aquariuma taj paziuresim…ir nuspresim…po vieno reportazo dar sunku spresti…
o del geju taj manau rengejaj specialiaj ima tokius kad idomiau butu ziureti…

siap as tai galvoju , kad dar yra ir mados reikalus.ir aisku is to kazkas daro nemazus pinigelius.
aisku ir pramogaLabas

dabar pabandziau prisijungti—aisku—nepavykoPiktas

manau, niekam nerodys, kol i eteri neiseis pirmoji serija Nekaltas

kam pasiseks prisijungti pls. duokit ziniaLabas

nezinau, nemaciau ne kartoNekaltas

tai ar kas ziurit holivuda gyvai

Visiskas š,mergos Baisu,tas kazkoks,nei moteris,nei vyras Baisu.Nieko idomaus.

siap tai p.i.d.e.r.u.NeNeNe

Bet Xujoviausias dalykas,tai kad gėjus neatsimenu vardoBlogaisugalvojo turėti vaikųApakęsCha cha1 savo ir 2 įsivaikint.
Tik todėl ,kad jam 3-sexovas skaičiusCha cha