hidrauline sankaba


hidrauline sankaba

tai va sugedo mano kaulas… dabar taip kaip zinoti kuris cilindriukas mire ar tas po pedalu ar kur greiciu dezeje

o is kur zinai, kad cilindriukas?

nes sankaba hidrauline, pedalas sankabos kokia savaite p!so prota budavo ilgiau laikai numinta jeigu ir bandai mesti pavara - neduodavo, per nauja numini ir viskas gerai

matomai pedala spaudziant nelbai begis jungiasi… arba pedalas pakrites yra Šypsena

tai žiurek kur šlapiuoja.

pas opeli stovi spyruokle tai pedalo ant dugno nepaguldo bet spaudziant dabar minimalus pasipriesinimas… tai griztam prie klausimo esmes kaip suzinoti kuris cilindriukas

pagrindinis

toks neesminis klausimas. ar butinai turi cilindriukas “slapiuoti” jei jis “mirsta”?

ne

tai vat vat. cia as gal ne prie ko, bet gal burtininkas atsakys man tada. ko pas espace3 sankaba labai reikia isminti iki dugno, kad lengvai permestum begi. jei neismini iki dugno, kartais grojama per sinchronus.

kaip ne? Nu teoriškai ne,bet kai ka užkišus kai kur prades šlapiuot. Ar ne?

oras, arba cil mirtis, arba sankabos plunksna luzus

oro yr.

as galvojau del tavo trecio varianto, nes ant laisvu dirbant, neismynus sankabos kazkas tyliai barskena. taip iseina pavarge diskatoriaus plunksnos? ir viena ar daugiau plunksnu luze?

kad viena tera

manodalys.lt/product.php?id_product=1179810030 ne tokia ten sankaba? neskaiciavau ant paveikslelio, bet cia ju daugiau nei viena

truputi mechanika pasimokyk

gyvenimas mano mokytojas.

gyvenimas yra buros mokytojas, bura yra visu musu mokytojas Gerai