Herbie Hancock, ar kas nors domisi?!

Herbie Hancock, ar kas nors domisi?!

Be abejo tai vienas isimintiniausiu vardu jazz’o pasauly, kiek zinau buvo sis zmogus ir Vilniuje pries keleta metu, o gaila, praziopsojau (nors imk ir nusishauk dabar del to) Liūdnas. Ar yra cia chebros, besidomincios jo kuryba? Gal kas zino kokiu gandu, ar bus Hancock’o tour’u netoli nuo Lietuvos ateityje (del Baltijos saliu turbut neverta tiketis)? Aciliepkit, neabejingieji!

tai ka, niekas net negirdejo? Nekaltas

Man patinka kelis gabaliukus turejau Laimingas daba kai kitas hard diskas nebeliko Nustebęs priminej man Laimingas

Super klavišininkas.

nu geras, tik nesenai suzinojau, kad Al DiMeola buvo pernai Vilniuj kai per LTV parode, o dabar dar vienas siurprizas Herbie Hancock, o beje kokiam festivali dalivavo?

siaip man jo geriausi albumai nuo kokiu 70 iki 76m, kur daugiau Fusion Jazz-Rock nesha, o ankstyvasis laikotarpis nelabai uzkabino. Jis l.geras klavisininkas, bet pvz Chick Corea su Return To Forever man labiau patinka

Man irgi buvo didele staigmena, kai suzinojau, kad Herbie Hancock buvo Vilniuj, tai buvo 2001 per Vilniaus festivali, jeigu neklystu. As tai suzinojau mazdaug po puses metu ir del to vos plauku nuo galvos nenusiroviau, kai supratau, kad prazhiopsojau tokio lygio atlikeja Lietuvoje, iki shiol kaip tai sazhine grauzia Liūdnas. Tiesiog truksta informacijos, jau nekalbu apie reklama.

as nors ir zinojau, vis tiek negalejau nuvykti i al dimeola Liūdnas
bet nemanau, kad tai yra paskutinis koncertas Nekaltas

Rockit - pirmasis gabalas su scratch elementais.

Yra, yra toks pianistas/klavisistas. Koncertas buvo neblogas bet ne idealus, nes vyko Vilniaus koncerto ir sporto rumuose, tokio dydzio arklideje kokybiskas garsas nelabai imanomas. Jei butu vyke kokioje jaukesneje/kokybiskesneje aplinkoje butu buve dar geriau. Kad artimiausiu metu atvaziuotu labai abejoju, bet jei yra didelis noras, galima gi palekti iki kokio festivalio, europa gi jau viasi salia Šypsena

O siaip atlikejas labai ivairialypis, groja kuo ivairiausia muzika, pvz nuo akustinio piano dueto su Chick Corea iki pabreztinai siuolaikio acid jazzo. Tai kas link rimtesnio dziazo man labai tinka, o vat kokiu 80-tuju disco stiliaus albumai taip, sakykim, neypatingai.

As pats “atradau” H.Hancock pries kuri laika, pamenu pries kokius gal 4 metus per LR1 kazkokia muzikine laida, kur buvo pristatomi keli jo gabalai, praejus gal metams pradejau naudotis Audiogalaxy (kazkada veikusia superine muzono sharinimo programele) ir netycia parsisiunciau Rockit ir Chameleon, o tada jau ir prasidejo Šypsena, kas idomiausia, kad tai ir pianistas (butina paklausyti Cantaloupe Island), ir elektronicos (Rockit) kurejas, ir net beveik hiphopo yra padares (This is Rob Swift), jauciu butu nerealu taip viska per viena pasirodyma isgirdus Šypsena

Nedomina tokia muzika