help


help

pz mane jau nervina sita lentele. kaip ja panaikinti? mano monikas lcd samsung 913n. issoka tada kai jungi zaidima. kai pakeiti rezoliucija tokia kokia parasyta viskas buna puiku, bet nevisus zaidimus veza su tokia rezoliucija Liūdnas

visus lcd monitorius reikia mest pro langa jei uzh juos mokejot mazhiau nei 4tukst… Pirkit crt Šypsena lcd yra ****as, o ypach zaidimam. Šypsena o del lenteles nzn

Gravitus: Suvemei nesamones kazkokias. Cha chaO del lenteles, tai geriau parasyk koks zaidimas. Nors ir siaip, turetu ir nestandartine rezoliucija rodyti. Speju kokia per didele pasirinkai? Arba labai keista kokia nors.

Manau monitorius nenori sugadint vaizdo istempdamas ji; taip pat nenori rodyt mazam langelyje, taigi leidzia naudot tik native rezoliucija. Autoriui: pabandyk windowsuose rezoliucija nustatyt kokia mazesne, pvz 1024x768.

cia buna tada kai zaidime buna maza rezoliucija. pvz.: man sita lentele issoka zaidziant rfactor ir mu Cha cha nu aciu bandysiu pasinaudot jusu patarimais Mirkt

man ta lentele mesdavo ir nepasileido kazkoks game,nors nustaciau kaip prase,beje monikas toks pat

Draiverius instaliuok nuo LCD moniko butinai, tada tokiu leneteliu nebus, nes man lygiai taip pat buvo, kai vie zaida leidziau, draiverius imeciau ir zjbs viskas, Monikas CTX s762a

jo defaultishkai lcd atgaminimo daznis buna 60hz, ir manau uzkrovus zaidima tas daznis pakyla.driveriai gal padtu gal ir ne [; bet pamegint verta. beje kokiavaizdo korta? pabandyk pazaisti su vsync.Jei ijungtas yra-ishjunk, jei ishjungtas ijunk [; gal pades [; beja dabartiniai lcd puikiai tinka zaidimams [; pabuskit ish viduramziu [; va jau gamalia nuspirkti lcd su 2ms responce time [; aishku kainos bishki yra shiokios tokios-bet neesme [;

vaizdo plokste tai g6600GT

Nustatyk vaizdushkes parametruose kad defaultinis skleistines dazhnis butu 60hz. Nzhn kaip ten pas tave driver’iuose, bet pas mane shi opcija yra yra, ir ignoruoja dazhni kuri game’as “bando nustatyt” Mirkt

Siaip cia draiveriai sumesti lievi Šypsena perinstaliuok draiverius kur prie lsd buvo Šypsena Pas mane isvis bajeris buvo su situo kai pasileidau zaidima viskas normaliai veze ir vienu momentu nuluzo zaidimas (piratinis nera ko stebetis) Paskiau patys win pradejo lygiai tokia lentele metyti Šypsena Tik pabandyk sumazinti rezoliucije ir meta Šypsena tada neapsikenciau ir susitvarkiau.

Visiskai pritariu Gravitus. Kaip sakoma - pigia mesa sunys eda. Atsigaukit nuo narkotiku, nes normalaus LCD monitoriaus uz “999LT Topo Centre” nenusipirksi Juokiasi CRT uz 1000Lt iseina geras, tuo tarpu LCD iseitu tik *****as. Nusiperka zmogus pigiausia LCD ir skundziasi, kodel jis jam nerodo rezoliucijos 1600x1200 100Hz Cha cha

gunman77 > visi taip meta Mirkt isjunk monika paskiau vel ijunk tada eik i video parametrus ir pamegink nustatyt kad butu tokia rez, jei ne tai … neimanoma Šypsena na bent ant XP Šypsena ant 2000 viskas ok Mirkt ir mazesne ir didesne rez be problemu Mirkt

nvidia driverius naujausius susimesk, nueijk i display properties, advanced, ten susirask kur yra shnekama apie refresh rate nustatyk 60hz(nors manau bus tokis nustatytas). beje silpnavalis: lcd atgaminimo daznis neegzistuoja [; jis visiems lcd uzdets 60hz. CRT monikams atgaminimo daznis svarbus yra [; kuo didesnis tuo geriau(maziau akys vargsta) [;