HELP: linux+mozilla=nera lietuvisku sriftu

HELP: linux+mozilla=nera lietuvisku sriftu

gal zinot ka daryti? instalinau mozilla 1v. tai lietuviskuose puslapiuose nerodo lietuvisku raidziu. visu ??? arba tusti tarpai. ir dar visus puslapius dazniausiai rodo v a t o k i u s r i f t u. aciuKietas

Eik o Mozillos Edit>Preferences
Ten pasirink Appearences>Fonts
Kur bus Fonts for: padaryk Baltic
O apačioje pasirink tokius fontus, kurie rodys Lt ir kurie tau patinka.Dažniasiai renkiesi ir žiūri ar rodo.
Taip pat pažėk ar View>Character Coding> yra Baltic.

o tu apskritai lietuviškus šriftus linuxe susinstaliavęs? kitos programos be mozillos rodo lietuviškai?

konqueror’as rodo. ir rasyti galiu.
o ar visi ttf sriftai veikia linux’uose, ar reikia papildomai siusti.
ir jei nesunku parasyk koki url ta tema , bo gali kilti problemu, nes linux’us nesenai turiu

Straipsnis apie Debian 3.0 + X 4.x lietuvinimą (straipsnio gale instruckijos, tinkančios visoms distribucijoms):
http://debian.home.lt/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=1

Gal ką gero rasi:
http://www.lietuvybe.org/sistema/linux.php

P.S. Beje, /dev/null patarimas nepadėjo?

man taip pat nepadejo. aciu uz info.

TTF fontus gali suinstaliuoti iš Win, jei turi tame pačiame kompe.Pas KDE yra toks dalykas kaip Font Installer,su juo instaliavimas labai lengvai pavyksta.
Parašyk kokia distribucija,kokiose programose matosi Lt šriftai , kur ne, gal galėsiu padėti.

pas mane redhat 7.3 sedi kompe. ttf dar nebandziau, nes laiko neturejau, bet greit pabandysiu.
turiu dar viena kvaila kl.: gal gali padeti del fstab failo <cia kad c diska pasiekti galeciau>, mat kokiu ten parametrus reikia nurodyti. as rasau atrodo: "/dev/hda vfat" ir ten dar kelios eilutes yra. ka ten rasyti? jei gali atsius savo fstab failo pavyzdi.

Pas mane irgi RH 7.3. Su mozilla viskas gerai.
Čia fstab:
ABEL=/ / ext2 defaults 1 1
none /dev/pts devpts gid=5,mode=620 0 0
none /proc proc defaults 0 0
none /dev/shm tmpfs defaults 0 0
/dev/hda5 swap swap defaults 0 0
/dev/cdrom /mnt/cdrom iso9660 noauto,owner,kudzu,ro 0 0
/dev/fd0 /mnt/floppy auto noauto,owner,kudzu 0 0
/dev/hda1 /mnt/WinXP ntfs ro 0 0
/dev/hda6 /mnt/data ntfs ro 0 0

aciu. tai as manau, kad pas mane mozilla gali del sriftu durniuoti.

Sorry, bet jei nemoki p… nereikia lyst…!
Nu jo…

o tu tai matyt gimei viska zinodamas ir viska p*******

/dev/null >> instalinau sriftus, bet mozilla vistiek durniuoja. kai kur viskas gerai ir lietuviskumas yra, o kai kur vistiek raso v a t a i p. nezinau ka daryti, laba nervina kai kreivai saitus rodo. ir pluginu prisiunciau, bet vistiek s…

O tu pabandyk nuimti varnele , kur parašyta "Leisti puslapiams naudoti savo šriftus".

ble gal cia koks bugas? paimkim kaip pvz. http://www.delfi.lt
visas puslapis gerai atsidaro, jokiu nesamoniu, bet kai prisijungiu patikrinti email’o, tai viskas butu gal gerai, bet…
kur sone yra “rasyti, statistika” ir t.t. tai tie zodziai subireje ir be lietuvisku raidziu. o pvz ice.dammit.lt visas puslapis subirejes. nezinau gal mozilla 1.1 bandyt atsisiusti? nebezinau kas cia yra…Liūdna