Help, kietas diskas nebeleidzia jokiu gyvybes zenku.

Help, kietas diskas nebeleidzia jokiu gyvybes zenku.

Nejuokinga, bet isnesiau savo kieta diska pas drauga pasivaiksiot, bet gyvo nebeatnesiau. Esme tokia kad Seageitas 60 GB, nuluzo. Ijungus kompa jo neuzsuka ir biosai jo neranda. Pajungus pas drauga nepaleidzia net jo kompo su jo pagrindiniu disku (kaip mano apjunktas).
Gal kas zinot ar yra nors maziausia tikymybe mazyli pataisyti? Svarbiausia, jog jame liko labai daug reikalingu duoenu (diplominis darbas kuri turiu po 2 sav. pristatyti ir t.t)
Gal kam yra teke su tuo susidurti, ar galetumet kokia firma parekomenduoti?
Gedulo marso neistverciau. Žliumbia

Tikrai uzuojauta reiskiu. Arba elektronika sudege, arba disko mechanika. Jei elektronika, tai uztenka toki pati diska surasti ir perdeti elektronika, o jei mechanika, tai kaput, tik vakaruose yra firmos, galincios isardyti diska ir is jo istraukti informacija, uz tai imdanmi iki keliolikos tukstancui baksu. Na, galima bandyti su visokiom atstatymo programom, bet jei BIOSas nemato, tai nezinau, ko gero misias belieka uzpirkti.

Greičiausiai kontroleris sudegė, bandyk ieškoti tokio pat disko, perdėsi kontrolerį ir galbūt atgausi duomenis.
P.S. Pasirodo, vis dar yra žmonių, nedarančių atsarginių kopijų (o čia dar diplominis darbas)

Uzuojauta del duomenu praradimo,man buvo iskilus panasi problema su Fujitsu hdd padejo tik naujo Maxtor pirkimas ŠypsenaNa gal pas tave dar ne viskas prarasta Kietas

Is klaidu mokomasi. Bus pamoka.
Manau kad ten kazkokios elektronikos gedimas bus, nes kaip jau minejau ijungus kompa jis jokios vibracijos, jokio vidinio judesiuko neduoda.
Apie ten kalbetus kelis tukstancius zalio negali ne kalbos buti, bet gal netycia zinotumet kiek nuvezus i kompiuterine tas kontroleris kainuotu?
Visgi studentas ir nelabai galiu sau leisti kiekviena diena po nauja diska pirkti. o toks geras buvo.
TAi gerai kad dar draugas sugebejo harda paskolint, nes reiktu pas ka nors naktim kursini rasyt. NA dar dvi savaites turiu Šypsena
Ir kodel visos bedos man?

vienas mano pazistamas nusiveze savo HDD pas kazka ir jis sugedo tai mano kaimynas VISAZINIS Juokiasi pasake kad reikia perinstaliuoti windows’us bet kazko jam neisejo instaliuot windows’u tai tada kaimynas pasiule ta HDD prijungti prie savo kompo tai ir jo HDD sugedo.PAbaigoj liko taip kad i mano pazistamo HDD buvo instaliuoti windows XP o kaimyno HDD sugedo nepataisomai.Tai kaimynas nuveze ji i firma kur buvo kompa pirkes ir ten jam dave nauja HDDJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Pagal visus duomenis, mano hardukui galioja dar garantija, nes nesenaii pirktas. tik beda tame, kad jokia garantija man nepriklauso, nes pagal senariju as nuo to hardo turejau per 5 metrus but, o as ji i kisene ir i lauka. Tad apie garantija man net nesapnuot, o svajot koks stebuklas ivyktu, kad man ka nors dar tam hardui padarytu

Kas cia per garantija kad prie hdd negali prisiliest?

"… Irenginys buvo naudotas arba transportuotas nesilaikant eksplotavimo salygu …"

Striukes kisene ir salimai mobilus, tinkamos eksplotavimo salygos?

"…Bandyta patekti i irenginio vidu …"

Anywai, kaltas, kaltas, kaltas, bet ar imanoma dar ka nors padaryti?

Vienintele problema su garantija jei tavo deze buvo uzblombuota… o jei ne tai varai i firma ir sakai va kompas smigo… nu ten aisku nerekauk kad harda nesei sen ar ten… Šypsena

Mesk manau tu ji… Yra dabar didelis pasirinkimas nauju ir uz gera kaina…

Dar vienas is variantu, tai maitinimo jungties gedimas. Buvo toks atvejas, kai jungiant harda atsirubino kontaktai. Paskui tik ziu, kad neveikia. Galvoju, kas nutiko, paskui atidziau pasiziuriu ir savo akim netikiu. Nu siauraakiu darbas. Tiesa, ne ant visu hardu tai imanoma, bet ant kai kuriu labai lieva konstrukcija.

Dabar jau backupus darysi kas savaite Šypsena Tikiuosi ne i ta pati HDD, o bent jau i CDRW Šypsena

Kaip jau buvo diskutuota šiame forume, yra dar vienas variantas - atsisiunti Knoppix’ą, išsikepi į CD, ir iš jo pasikrauni kompą ir gali dirbti su OpenOfice.

P.S. tikrai uzuojauta…

nueini į bile kokią firmą, kur gali nusipirkt TOKĮ PATĮ DISKA. nusiperki. eini pas mane su abiem ir Taurė. perjungiu. neši atgal, sakai kad neveikia. atsiimi pinigus. jei pagauna ant žodžio, gauni į Baisu

jei pajunginejai antra kart pas drauga tokiu pat budu ir neveikia - didele tikimybe kad sugedo diskas. Dar atkreipk demesi i trumpiklius, ar teisingai istatyti. Vien del to gal nepazinti disko

jeigu pirkai ish kibernetikos pasaulio tai ash kazkur turejau ju garantiniu lipduku jei ka galiu pazhet tada sumontuosi viska atgal pazimesi ant lipduko data uzklijuosi ir neshi jiems hehe Juokiasi

Pirkau HDD is "Kompiuteriu Spektro" (buv. Ukmerges g.) Siandien nuveziau, pasipergyvenau, sake aki uzmes, tik va tiketis ko nors gero neliepe. Mano, jai jau komaps jo neberanda ir hardas net nevibruoja tai pirmi mirties pozymiai. Liepe 5 valanda atvaziuot, tikiuosi be gedulo automobilio.

O kas tau liepia sakyti, kad tu kažkur jį nešeisi ar buvai išėmęs? Šiaip firmos tikrai nenori taikyti garantijos, jei HDD buvo išimtas, kažkur neštas ir pan. Tačiau jei nėra jokių mechaninių įbrėžimų ar pan., tai turėtų pakeisti. Yra ir Lietuvoje tokių firmų, kurios atkuria prarastus duomenis už 240 Lt. Bėda ta, kad dažnai HDD "subyra" taip, kad duomenų atkurti jau nebeįmanoma arba įmanoma nebent užsienyje, kur taikomos kitokios technologijos.

taiva, aš pakupitni duomenis taip išmokau, kad visus referatus į flopikus ir cdr ir inetan išmetu