help!kaip maitinti maza kregzde?

help!kaip maitinti maza kregzde?

kaip maitinti maza kregzde ?? radau salia savo laiptines… vos paskendancia… daviau muse. kruopu. bet nevalgo… Nekaltas

Na tikrai nezinau ;-/ net neisivaizduoju…

Vargšas paukštukas Liūdnas
Gaila, bet nežinau Ne

em…net nezinau gal geriau tu ja nunesk ten tu paukksteliu prieglauda

nzn… gal kokiom kirmelytem…Drovus

paskambink 118, suzinok kokio nors gyvunu globos centro nr, paskambink ten ir issiaiskinkŠypsena

pas mane buvo į balkoną įkrites vienas kregždžiusNekaltas irgi iš pradžių neskraidė ir labai sunkiai vaikščiojoNustebęs atidaviau jį pusbroliui. tai jis kek žinau manų kruopom jį šėrė, ir tų mažų musyčių pagaudydavo (kadangi pats kregždžiukas iš pradžių nevalgė, tik vandenį gėrė, tai pusbrolis jį pražiodindavo ir tiesiai į gerklę visą maistą jam…)po kelių dienų kregždžius sustiprėjo, pradėjo geriau vaikščiot, o dar vėliau pats ir išskridoŠypsena

Ghm… gal kokios kruopos padetu? Nežinau nenusimanau…

Ui as ir viena karta maitinau gregzdziuka sliukiukais, kruopytem trintom, vandenuku… taciau pas mane jis isbuvo tik apie 1 sav. nelabai valge… Taciau… jis… Labai verkiau Taip

zn, jei ta kregzdute dar labaj mazyte, taj jai majsta rejkia kajp nors susmulkinti, ato kitajp nevalgys…o veterinaraj nezino, kajp jas majtinti?a?

zinok yra toks klubas kaip "flora ir fauna"Taip ten tau daugiau patarsLiežuvis

zhinai nzn reik wandens ir kirmeliu…Mirkt

jei pas tawe kieme yra shieno koki lizda susukMirkt

man buwo paniashiai su wandeniu atgaiwinom bet weliau wistiwk mireNustebęs

wargshasNustebęs

buvau as tam fauna ir flora… niekas nieko nesako Ne aciu jums , kad rupinates Taip kregzdute isskrido!! Šypsena isnesiau i laka dezeje, dar bandziau paserti, bet nevalge poto paziurejau dar pasirodo ir vienos akies ji neturejo Nekaltas bet poto drauge uzsidejo kregzde ant pirsto… ta patupejo… paplasnojo ir nuskrido. apsuko keleta ratu aplink mus… ir poto kazkur nuskrido Šypsena dabar taip gera ! Šypsena

net neisivaizduoju ka galetum duot…

…kaip faina kad kregzdute ishgijo…o dar fainaiu kad yra neabejigu zmoniu, kurie nepalieka likomo waliai, o pasiima sawo globon Taip
respect Žvaigždė

Nešk į zoologijos sodą arba pas veterinarą Gerai

"floroj ir faunoj" paklausk…

bandyk pienuku Taip ir varshke ir dar gal skysta manu koshe Nekaltas

aciu, kad taip rupinates1 bet paukstis jau isskrido!! Taip tema galima zakrivac Taip dabar… galima bus eiti ir rinkti pauksciukus nuskriaustus… zinosiu kaip maitinti, aciu Šypsena