Help...kai kurie failai neprisisega prie mailo...

Help…kai kurie failai neprisisega prie mailo…

vienzo yra taip…kai kurie failiukai segasi prie mailo kai kurie ne…ir nesuprasi kodel…jie praktishkai analogishki (failiukai tie)…o segasi tik nedaugelis…o shita galimybe reiklalinga kaip vanduo…bandziau ir i serva siust, ir vis tiek nieko neishejo…kame kampas…ar gali but explore paciam nustatymai, ar tinklo problemos?

o kuo jie analogiški ir kuo skiriasi? - skiriasi dydis, tipas, turi lietuviškų raidžių ar kas?

Ar segasi ar siunčiasi, yra juk skirtumas. Manau prisegti bet ką gali. O siunčiant pagalvok, gal priklauso nuo failo plėtinio.

…ir nuo dydžio, ir nuo pašto programos, ir nuo tinklo apkrovimo, ir dar nuo visokių …

Tik klausėjas, apart padejavimo, jokios informacijos nedavė…
Daktare, man skauda, kas gali būti, kad viena koja netelpa į batą…

…failiukai *.jpg…neprisisega jie, tai apie siuntima ash ir nekalbu…analogishki jie savo formatu ir dydziu…

Ar kitu pavadinimu bandei???Pvz; doc.

Tai kox to failiuko didis? Gal tu juos po viena issiusk Cha cha

Su kuo siunti?

O gal i archyva sumetus?

nu bbz…ir zipa bandziau, vis tiek nekimba…failiuko dydis ~100 kb…o doc’o ner tikslo segt nes poreikio ner…tai ar kas koki sprendima zino? ar dar gilinsimes i reikalo esme?
o siunciu ir su delfi ir su one ir su yahoo

Tai gal pas tave inetas lietai sukasi jog nepakimba ka??

…ne, netas sukas sparciai…seniau gi viskas buvo ciki…o dabar kas?

Siuliau prieš siunčiant JPG pervadinti į DOC, gavusis tegu pervadina atgalLaimingas

o kas nuo to pasikeis? ar "mail’ui" ne dzin koks trumpinys…svarbu ko gero failo dydis, o jis vargu ar keiciasi nuo trumpinio…

Nu man neseniai nesisiuntė. Bet sakyk, koks pas tave SMTP ir ineto tiekėjas. Su kuo siunti su outlook, ar mėginai per web paštą.

nu cia dsl’a dalinasi keli zmogeliukai laiptinej…o siunciu ne su outluku…

Be outlook sunku. Nežinau tiksliai tavo problemų, bet man rekėjo išsiųsti 2 Mb per web paštą tai nelabai gavosi. webmail.delfi.lt užlūžo bedirbant, freemail.lt irgi, išsiunčiau per studentas.lt - tas normaliau supranta.