hei mane zudo zodis naujoke

hei mane zudo zodis naujoke

Shirshe77 rašė:

Tokia ne is kelmo spirta naujoke papuole - ir akis padraskyti megsta, ziuriu… Cha cha
Respect Mirkt

Nezinau, shirshiuk, kokia tu buvai naujoke, bet dabar jus abi sudejus, tai vienodos Šypsena

lizuti rašė:

as ne is kelmo o is azkur kitur busiu isspirta jei nepradesiu diplominio rasyt. cia siaip nei prie ko

Pazystamas jausmas… Praita savaite viduty nakties girtas gryzes savarankiska darba iki ryto sukurpiau Cha cha

o ka tu zinai va gl imsiu ir nusizudysiu… kad irodyciau kad nera neko neimanomo Šypsena upps nesejo. nespejau bo perzengiau i aukstesne kategorija… Šypsena aciu is anksto uz sveikinimusŠypsena

Raz ju tajp, rejks ir man zhudytis… Sugalvosiu tik koki buda efektinga…Šypsena Skaichiau kazhkada gazietoj, kaip vienas su keptuve nusishaut megino… Ishradinga musu liaudis… Ne be reikalo lietuviu nacionalines sporto sahkos yra savizhudybes ir † neshiojimas. Kietas

tai kad ir ash naujokas,bet ka padarysi seniais niekur negimstama

kokios fanulkos!!!

ajkit kaip fainiai ish vismtokios jos fainos as negaliu .pavydziu tokios paupuliarios o kokios dar mazytes buwo kai vaidino pilnoj troboj.siaubas kaip man patiko tas filmas galedavau ziureti ir ziureti tox fainas

Makiazo tai tikriausia susidejo visa parduotuve sskyriu!!! Žliumbia Žliumbia

blanki foto Nežinau

ta kairej tai isvis nekas Pavargęs

oij cia tai kazkaip nekaip atrodo…

WOW kokios mielos Šypsena