HDD - Problema

HDD - Problema

kas gali buti HDD tai randa tai neranda, nors BIOSE nustarymai visa laika lieka ir tikrai geri. gal jau HDD amen?

Labai tiketina, bek daryti atsargines kopijas daryt
na bet dar gali buti ir maitblokis, taip pat del viso pikto bios’ui atnaujinimo pajieskoki

o kaip atnaujinti ta biosa nekarto to nedariau, ten kompas tai senukas P133 Mhz

Oi shakes senesni kompai su bios’u neturi tokiu problemu kaip nauji.
hardas pareina teks kompa naujint, jis netai kad moraliskai pasenes bet ir praktiskai…

2.1GB HDD paleidau scanDisk tai:

32.768 bytes in bad sectors

man atrodo jau jam GAME OVER

Bingo
amen
Cha cha
na is bedos naudot galima… Bet arteja kaledo dovanu metas Cha cha

Asilas, jis taves neklausia apie kaledas. jei esi lameris, tai patylek.

Gal galit kas parasyt kaip reikia atnaujint biosa!

o HDD LOW LEVEL FORMAT - nepadetu?

Siek tiek padetu jis tau viska aptrintu ir jei yra softwariniu bad’u patvarkys juos

2robkez ps nx, jei tau iseinamoje angoje uzstrigo siaudas niekuom padet negaliu!
dundukas kazkoks

bet seip kiek zinau jeigu yra tiek bedu tai labai greitai daugintis pradeda

Na kad tavo atveju nieko nebelieka ka daryti, tik formatuoti, formatuojant jis tikrins kiekviena sektoriu ir kuriuos nenuskaitys pazymes kaip bad’us, kartais galima ilgokai taip pratempt

bel jaigu HDD tai randa tai ne tei nebus koks nulinis sektorius parejas

ziurint kur tie badai …mano vienas hardas Fujitsu 1.2Gb …tai irgi kazkiek tu Bad Bytu turi…bet sukasi…jau beveik metus kai pirkau is drauges o kiek jis pas ja buvo neziniaŠypsena ir Windai kiek ant jo stovejo ir daba RH8 sukasiŠypsena

nu dabar darau LOW LEVEL FORMAT paziuresiu kas gausis Mirkt

Pas mane ir atsitrato badu ir kiekis panasus Cha cha
bet HDD dar su garantiniu, liko apie 10 men
Garantinis pas "Geras partneris"
idomu ar ka jie darytu su tuom HDD

Sius ten is kur gavo Mirkt

pas mane irgi tokia panasi problema, turiu fudzico hdd (nemoku uzrasyt)
kaikada ji aptinka bios`e kaikada neranda, ir kiap uzkrauni ant win tai jis padirba penkias min ir doosta, o kaida istisa para su juo gali dirbti, gal zinot kame kampas cia galetu buti ?

Nieko panasaus. Tai reiskia kad yra 1,2 ar 4 bad’ukai. Blogiau tai kad sakai nedetektuoja BIOS’as. Bet cia velgi reiktu kontaktus patikrint, gal viskas ore. Pasiklausyk ar ijungus kompa hardas uzsikuria ar ne, gali lengvai stukteleti jei neuzsiveda. Ne su kumsciu aiskuCha cha