HDD ausintuvas :)


HDD ausintuvas :slight_smile:

kazkoks gremozdas)) o kiek naudos?

hardas ne WD? Šypsena

-8 laipsniai Šypsena

WD

biski daug vietos toks turetu uzimt, reikia nemazos dezes, jei turi ne viena hdd ir kiekvienam toki nori padaryti…

nu tai kai 7200 rpm tai jau reikia…bet pas mane 5400 rpm…tik iki 40C isila…

tiek metų buvo HDD be kulerių, o dabar tipo reik? Cha cha nesąmonė

reik reik, nebent hdd vienas nuo kito nemazu atstumu, o ne kaip pas mane sumustiis: HDD, CD dezute, HDD. Bet 8cm coolerio uztenka ir 7200RPM ir 15000RPM hardam (vieno).

imho - bms.lt/?preke=14491 ir viskas - kam ta turbina…

jo kam ta ausintuvas uz 5lt , kai gali nusipirkti uz 100lt spec hdd ausintuva Cha cha

jo, aš irgi senam kompe kabindavau ant metalinių plokštelių, prisukdavau prie flopiko stovo, ir viršuj kur antro cd-romo laisva vieta buvo virš hardo imontavęs buvau. Kažkur turiu fotkes, bet tai jau istorija. Šian išvis tą kompą padovanuosiu Šypsena Dabar naujam keise apačioj yra stovas hardams. Visi tris jame o iš šono pučia systeminis, orą ima iš išorės per tinklelį keise.

Jei tau svarbi tyla, tai ir mokesi 50-100lt. O jei esi priprates prie orouosto garsu tada no problem. Ir tas cooleris ne 5lt, minimum 10 Šypsena

yra ir 5Lt… bms.lt/?preke=9346 ir garso tokio didelio ner (ai, pas mane ir taip daug tu cooleriu tai vieo kaip ir nesigirdi, tik visi bedrai).

as mokejau 15litu, tai ten su davikliu ir pats reguliuojasi, sukasi ~1000rpm ir isvis garso jo nesigirdi, tas pat kas ir be jo Šypsena

oj tie lietuviai vis prigalvoja visokiu nesamoniu kai yra pagamintos normalios prekes skirtos naudojimui o ne zmoniu juokinimui