hama i hps-70 + 10 lt :D


hama i hps-70 + 10 lt :smiley:

krc mainiau Cha cha as kai buvau nisipirkes ta HAMA gaidi, tai snd keiciua su kaskokiu is 4 klases Cha cha i tas se… . Cha cha pas ji mat tos SE tyliai grojo. as jam daviau tas, jos pas ji garsiai groja Cha cha tai jam gerai Cha cha o sitos SE pas mane ir garsiai, ir kapoja gerai Cha cha manau apsimokejo Šypsena ir siaip, se praktiskesnes… Šypsena

parduočiau tokias juodas SE kolonėles Nekaltas

kad neapsimoketu man… juk kelione dar… Šypsena

nafik išvis tokių vėjų reikia Nekaltas

o sita, nesidrozia nuo ju batke? Šypsena

telefonas greičiau išsikraus, teks krauti dažniau. O šitie “vėjai” vasarą praverčia, kai eini kur prie ežero Šypsena

ir shulioj kai aplink klauso visokiu kapelu ir norisi kazko kito Cha cha ne rusisko popso aisku Cha cha bet sudrozt batke gali? Šypsena

jo, cia svarbiausia, ir dar viesajam transporte palinksmint zmones Gerai

o negali labai baterijos suest?

negali blia, kuom jis tau ja ‘sues’ ?

Prie ežero reikia eit gamtos klausyt, o ne su tarškančiom radijom. Taip

na, esme kad geras mainas Cha cha

pledukas tai nepakeičiamas Cha cha Gerai

na vaikams smagus aksesuaras matosi Nekaltas

Prie ezero reik su masina varyt o ne pesciomis, nes… I bagazine daug alaus telpa, gali prigriebt kelias Moteris ir muzonas geriau is jos groja Cha cha + gali tiek Mobilusis pasikraut tiek Kompiuteris

nu jo, masina gerai Cha cha

dabar yra isplites toks reiskinys klausyt per mobiliako garsiakalbi muzona viesose vietose, transporte, geriausia koki nors noise’a ar electro uzsimesti. va cia tai fasonas Gerai

electro ir siaip noise tai bent zmones su skoniu ar nuomone klauso, bet kai prasideda estrada tai jmj… Cha cha

turejau destytojo paskaita irasyta ir vaziuodamas i univera pamirsau ausines tai teko klausytis per freehanda. Troleibuse aplink mane zmones stovejo, o toliau laisvos sedimos vietos buvo. Va kur fasonas!