gyvybes draudimas? Ar verta draustis? Jei taip - tai kur?

gyvybes draudimas? Ar verta draustis? Jei taip - tai kur?

ar verta drausti gyvybe?jei taip,tai kurioje draudimo kompanijoje?

Verta,juk gyvenime nezinai,kas gali nutikti.Bet reikia paskaiciuoti ar apsimoka,sunku pasakyti kas bus po 10-20metu,gal vel liksi isdurtas,kaip prie sovietu.Juk po 6metu ives eura.Be to,jie paimti piniga tai greiti,bet ismoketi…
O rimciausia draudimo kompanija manau,kad yra Ergo Lietuva.

manau, kad tiesiog butina draustis. juk niekad nezinai kas gali atsitikt, aishku nieko nelinkiu blogo… Nustebęs manau kad geriausia draustis ERGO Lietuva, Gelezinio vilko gatveje Nekaltas

Siaip ergo lietuva geriausia beto taikomos mokesciu lengvatos tik dabar biski istatymai del ju pasikeite anksciau buvo mazinamas pajamu mokestis dabar reikia laukti metu galo kad atsimti permokas… o siaip as uz givybes draudima juk nezinai kada jo prireiks tikekimes nebedings pinigai po perestroiku siaip dar man patiko sampo banko gyvybes draudimas bet ergo geriau…

Man keista, kad visi taip uzburti Ergo atstovu. Kuo geriau Ergo- kad negali pasirinkti draudimo sumos esant pastoviai imokai ?- gal tu kol neturi seimos nori daugiau kaupti,-draudimo suma tuo atveju gali buti minimali, o sulaukes vaiku- nori pasididinti draudimo suma, kad nelaimes atveju jiems butu materialine pagalba.Kad garantuoja tik 4 % palukanu- (tai kaupiamasis , o ne investicinis draudimas), kad nera draudimo nuo smulkesniu traumu - jei tai aktualu, pvz. stomatologui, siuo atveju geriausias Sampo. Ergo patikimas, negali neigti, bet be galo nelankstus ir vienas brangiausiu draudimu .Mano nuomone draudimo bendrove reikia rinktis atsizvelgiant i kiekviena individualu atveji - priklausomai nuo zmogaus profesijos,rizikos faktoriu, jo poreikiu, ir pn.
Dallia

Ziurint bendrai - ar verta ar neverta, tai pirma reikia pasiziureti - kiek lieka pinigu. Jeigu pinigai degina kisene, kodel gi ju neinvestavus kur nors, pvz i kaupiamaji gyvybes draudima. Nes yra keletas gyvybes draudimo rusiu. yra paprastasis, kuris kainuoja pigiai ir yra kaupiamasis, kurs kainuoja ajej, bet uztat po termino turi shansu atgauti inestus pinigelius ir su kaupu.

pavyzdziui man asmeniskai siandien aktualiau zvirblis rankoje, nei briedis uz 10 metu. Mokam paskola uz buta, yra buitines technikos paimta issimoketinai - per menesi imoku susidaro olialia kiek. Kur dar tam gyvybes draudimui beisispraust, juolab, kad norsi ir pagyventi normaliai, ir atostogu kazkur nuvaziuoti ir, pagaliau, butas - shokiu sale, pora butiniausiu baldeliu, reikia ir baldams susitaupyti. Be to as kaip autorinis darbuotojas tom visom mokestinem lengvatom nelabai ir tepasinaudosiu.
Zodziu - viskas susiveda i pinigus, reikia skaiciuoti, pasidelioti, pasiplanuoti.

O del draudimo bendroves… nu ka as zinau. Kas link automobiliu draudimo, tai ERGo nera pati ta labiausiai ismokas atiduoti skubanti kontora. Be to dabar ir daug banku siulo ivairias lankscias ir komleksines gyvybes draudimo+indeliu ar paskolu sutartis. Reikia pasidometi visais imanomais variantais. Galima ta proga ir i kokia brokeriu kontora kreiptis.

As esu apsidraudusi Ergo Lietuva…Kietas

Nuo siu metu draustis gyvybes kaupiamuoju draudimu nebeapsimoka, nes musu brangi vyriausybe ivede istatyma, kuriuo remiantis ismokant imokas pasibaigus sutarciai, is zmogelio nulupamas 15 % pajamu mokestis. Gerai tik tiek, kad mokant imokas visu metu eigoje mazinamas pajamu mok. nuo atlyginimo.
Pavelavot brangieji, pavelavot, pernai reikejo draustis, pernai Drovus

Buvo paminetas Sampo,bet ar ne ant bankroto ribos jis yraNekaltasKiek zinau,jame nelabai svarus dalykeliai vyksta.Kai man reikia patiketi savo pinigelius,as esu labai atsargi,todel pasitikiu tik tomis istaigomis,kurios yra uzsitarnavusios gera varda.

Aš galiu pasakyti, kad vertas dėmesio SAMPO siūlomas šeimos draudimo variantas, nes už tokią pačią mėnesinę įmoką kaip 1 asmeniui galima apdrausti iš karto visos šeimos narius Gerai ir naujai gimusius paskui galima prijungti Gerai

Manau, kad dėl Sampo bankroto tai grynos nesąmonės Taip


Kava Klubas "Mamos kava" Kava

http://mamoskava.ten.lt

Del Ergo ,tai girdejau viena prasciausiu kompaniju .Gerai draudzia masinas ,nekilnojama turta ,bet gyvybes draudime tikri diletantai palyginus su pasaulio solidziausiomis gyvybes draudimo kompanijomis kurios siulo geriausias salygas savo klientams visame pasaulyje.
Tikrai yra sarashas reitingu pagal akumuliuoto turto ,ismokamu pinigu klientams ir generuojamu dividentu…

As pasirinkau nr 1-3 tame sarase bet ne 543 -aji.

būtų labai įdomu išgirsti atsiliepimus iš 10 ar daugiau metų kaupiančių gyvybės draudime. kaip sekasi? https://igd.lt/paslaugos/gyvybes-draudimai/