gyvunu protas

…manau, kad turi… Drovus

faktai - ivairus tyrimai Taip jie turi instinktus, bet mastyt nesugeba Ne pvz, vienas protingiausiu gyvnunu - bezdzione… ji buvo pastatyta prie auksto daikto su bananais. salia primetyta ivairaus dydzio deziu. kad pasiektu banana ji turejo susideti tas dezes viena ant kitos ir uzlipti… ji taip dare Taip tai rodo, kad kosytes galvoj turi, bet sumastyt, kad dezes reikia deti nuo didziausios iki maziausios ismastyti nesugeba Ne… deda jas kaip papuola… karoc, yra daug yrodymu Nekaltas

is ko sprendi? pazysti mane? manau turiu daugiau proto uz tave Drovus, tad… su gyvunais tau net neapsimoka lygiuotis Juokiasi

Isigyjau šunį ir supratau kad neturi Cha cha Žvaigždė~

Juokiasi Juokiasi Gerai

na as manau,kad jo,turi…

Ir nieko aš čia linxmo nematau Piktas.Gailėt čia manęs tamsta reikia Cha cha Žvaigždė~

Manau jie yra nevirsprociai… Bet siek tiek mastyti gali Taip

sorry, ne ta ikonele paspaudziau(ir net trys kartus Cha cha ) Laimingas uzjauciu Žliumbia

Turi sunys prota.Negi tai instinktas, kad mano shune greit supranta, ko is jos noriu?.. Apakęs

turi, bet labai primityvu, gali suprasti tik kelis zodzius ar frazes, ju nesupranta, bet ptisimena, ka kiekviena reiskia, ka seimininkas nori kad jis padaryti, kai ta zodi pasako. na aisku, turi ir instinktus, kitaip jie neisgyventu be zmoniu pagalbos

**

**

Turi?

Jei gyvunai turetu tik instinktus jie nebutu buve prijaukinti zmoniu Taip Ir dar: kodel tada naminiai gyvunai pvz.: sunys taip prisirisa prie seimininko ir tampo jo geriausiu draugu? Taip atsitinka tikrai ne intstinktu deka Ne. Cia kalti jausmai Širdis Lūpos, o tas kas turi jausmus - turi ir prota TaipNebloga teorija ar ne ??? Gerai

turi! Taip Šypsena

čia tavo etikos mokytoja jo neturi.

Turi, matosi, kad etikos mokytoja, o ne biologijos… Juokiasi

Na net nzn gal turi Nežinau

neturi instinktu?nesamone… tai kodel jie vaiksto ratu, kad patogiai ysitaisytu? tai atejo is vilku. kodel jie loja, pamate svetima zmogu? nes jie gina teritorija. kodel kales iesko vietos pasislepti, kai turi gimdyti? kad pasleptu savo vaikus nuo pavojaus. ir tai ne instinktai? Šypsena

turi, bet tik tokį menką kaip tavo etikos mokytoja