gyvunu protas

niu aisq, kad turi. gal ir maza, bet turi Liežuvis pasaakyk, tai mokytojai, kad paziuretu koki anatomijos zinyna ir pamatys, akd net sraige turi smegeneleŠypsena

tikriausiai tavo mokytoja labai apsishvietusi.
Zhinoma,kad turi,juk pvz. shunys viska supranta. Negi pagal instinktus jie ishmoksta ivairiu komandu? supranta, ka zhmogus shneka? nemanau…

pritariuiCha cha gal jam implantacija kokio babuno smegeneliu reikia ?

Juokiasi

Taip

Aisku turi!Piktas

Keistuole ta tavo mokytojaCha cha
Turbut jokio gyvunelio nera is arti macius,nebent kokius uodus gainiojusi(tie tai tikrai proto neturi)Ne
Kartais gyvunai pasielgia net protingiau uz zmones.Tai ,matyt,jie ta prota visgi turiCha cha

aishku kad turi Taip
o tavo etikos mokytoja Blogai

Galla ,teisingaiŠypsena

man atrodo,kad gyvunai turi daugiau proto nei tavo etikos mokytojaTaipCha chaJuokiasi

O as manau, kad neturi. Juk tiek kates, tiek sunys, tiek bezdziones yra visko ismokomos. Sunys yra isdresiruojami, kates taip pat ir butent daug kartu kartojant jie viso to ismoksta. Dauguma is ju yra vedami instinktu, nes kiek zinau, tai zmogus yra vienintele butybe zemeje, gebanti mastyti. Aisku cia jus visi dabar mane uzsipulsit, isvadinsit durna ir t.t, bet mano tokia nuomone.
P.S.Mano etikos mokytoja (ji is VU, ten filosofija ir etika desto) yra tikrai protingas zmogus ir taip pat kaip tavoji kazka panasaus sake Laimingas

aisq turi…? jeigu jus nesuprantat ka jie kalba tai jie neturi proto… nu ish viso… kiekvienas gyvunas turi porta ir dar geresni nei kai kuriu zmoniu Nekaltas

vat, sia tema buvau seniau pradejus, bet vel ja ,atradus" noriu pasisakyti, kad mano mastymas gerokai pasikeite… pasirodo (pati isitikinau), kad proto ir mastymo gyvunai neturi Ne turi tik instinktus Taip pati kartais tuo netikiu, bet pasirodo tik vienintelis zmogus yra mastanti butybe pasaulyje

turi Taip Taip Taip

Neturi. Žvaigždė~

aishq kad turi

turi Nekaltas

Prieš pusantrų metų dar abejojai Cha cha

is kur istraukei kad turi ar kad neturi… kokiais faktais remiesi? netraukit tokiu beprasmiu temu, oukej?

Turi Gerai. Gal net daugiau nei kai kurie žmonės.

Cha cha

jie turi ko nepasakychiau apie tave… Liežuvis