Gyvenimiška problema. Padėkite išspręsti.

o aš manau, kad joks trečiasis asmuo net prašomas neturėtų dalinti patarimų šeimyninio gyvenimo klausimais. tai tik tavo ir jo reikalas.

del tos paneles tai tikrai, kad Kvankt?
ana, kaip suprantu, gero norejo Jum.
ai, diedai Ufff

žinoma, kad galima Klasta

nera ko landzioti i kitu zmoniu Mobilusis.
zemaBlogai

Tai gaunasi, kad jis tave varzo, o saves varzyti tau neleidzia…
Gal padaryk isvadas ar su tokiu verta gyventi, juk tu irgi zmogus ir turi i asmenini gyvenima, o ir ne karo metas…

O gal čia nieko blogo? tiesiog kaip draugai susitikt… Na bet jeigu ne kaip draugai,tai jau ne kas tada… Nežinau aš pati dažnai susitinku su draugais tik Kietas ar šeip paplepėtiFlirtas

Be reikalo jis uzsipuole ta mergina. Jei Tu pati prasei jos patarimo, tai cia Tave blogiausiu atveju galejo uzsipult, bet tikrai ne ja. Keistas tas Tavo berniokas… Su panom duodasi ir dar pyksta, kai Tu liudi ir su kazkuo issikalbi… Ne

Dura kazkokia debiliska tema cia sukurei!Negadink forumo

O ko tu cia sugadintam forume rasineji?

nera ka veikt

Eik kokia knyga paskaityt. Bus daugiau naudos.

ir kas cia tokio baisaus?na mano waikinas irgi susitinka su sawo draugem,o as pastowiai praleidziu laika su vaikinais.nes mano draugu tarpe wien wajkinai su jais lengviau paprasciau ir zymiai geriau.
ir seip nemanau,kad tai didziule tragedija jei waikinas nueis susitiks su kazkokiom draugem…

o del patarimo tai zinoma,kad gali patarti…bet wistiek geriau wiska daryti sawo galwa.

ir kad daugiau tokiu situaciju nebutu neskaityk swetimu sms`u tai tirai labaj zema…

susirask kita Nekaltas siais laikais ne problema…

Aciu uz atsakyma. Saunu kad yra tokiu zmogeliuku kurie atsako i temos klausima, o ne i pasalinus dalykus.

Bet jei pati to prasai manau kad cia nera nieko blogo.

aciu uz ats

zema ne zema, bet man reikejo is to tel.tik numerelio vieno. Bet gavosi taip kad tuo paciu ir sms atejo. Ir beja vaikinas leido ji imti.

Ziuresim.

As tai ir nematau tame problemos. Kai viskas tik neperziangia ribos.

Va butent.