Gyvenimiška problema. Padėkite išspręsti.

ar žmonėms galima patarti ar pasakyti savo nuomone?
zinoma, galima

o del situacijos…
vaikinas turi teise i savo gyvenima, jis turi teise i kazkokias paslaptis, ir bendrai negrazu skaityti jo sms…

Na šeip jei toks dalykas ivyko tai… Pirmiausia manau Jūs per mažai bunat drauge, dėl to “Vaikinas” ieško draugijos Mirkt (iš patirties sakau Mirkt).
Pirmiausia tau reiketų su juo praleist daugiau laiko, domėtis ką daro ir nepriimti tokių atsakymų kaip “Nieko, kzn, nzn”.

O dėl patarimo, bei nuomonės išsakymo - TAIP.

Bent sis zmogelis isiskaite i mano klausima. O del asmeninio gyvenimo man tai nera skaudu, kaip bus taip.Tai as su juo gyvenu. Tai ka man po paskaitu siausti pas jo i darba??? Tai atsibosim vienas kitam.

Paslaptis,kad mylisi su kitomis??? Juokinga kai taip snekate. Va paziureciau kai jums taip butu, ar noretumete kad jusu antra puse taio elgtusi? Tai slykstu.

Aciu uz atsakyma nes man kaip tik to ir reikia, o ne knaisiojimasi ka as darau ir ka ne…

vargse ta mergina kuria uzsipuole,ji tik bande padeti-patarti… Ne

Supranti, čia ir yra pati esme “draugystės”. Net žodis prasidėda “draugystė” - “draugavimas/draugas(ė)”. Tu nori norom nenorom susitikt su tuo žmogumi. Jei ta draugystė tik sms žinutėmis - 0 verta. O jeigu matotes tik viena kartą savaitėje, tai irgi į gerą neišeis.
Aš galiu savo istorija papasakot, kaip man buvo. Panašus atvėjis… Šypsena

Mes kartu gyvename.

susirasinejimas sms ar susitikimas nereiskia, kad mylisi. As pati esu baisiai pavydus zmogus, ir kazkada teko pereiti ta barjera, kad vaikinas gali tureti draugiu…

O dieve Pavargęs, čia jau tikrai ne į forumą rašyt, čia pas psichologą reiktų kreiptis. Angelas

as tave puikiai suprantu, kox pavydas ima kai pamatai vaikino mobe kitu panu sms, bet nereikia taip ziauriai reaguoti, juk neprigautas nevagis…o tavo vaikinas tai per jautriai suregavo, nors ir galima ir ji suprasti, juk jis irgi nori nors siek tiek laisves, o kai suzinojo apie tavo drauges patarima daugiau juo dometis, tai ir susinervino, bet per nelyg… Pavargęs

As nesakiau, kad jis negali tureti draugiu, nesakiau. bet kai tos drauges tampa kazkuo daugiau???

as cia ne savo problemos aiskintis atejau, kiek as dar tai turesiu sakyti.

O kas sako kad nera laisves?

nium tada o ar isvis verta kartu but?

na manau jums sia tema reiketu pasikalbeti, kam jam tos drauges (ar tas kazkas daugiau…) jei turi tave?
Minejai, kad gyvenat kartu, daznai buna, kad zmones vienas kitam pabosta, gal perdaug ji varzai, gal jam pabodo rutina?

Aš ir nesakau kad tavo Šypsena

As jo is vis nevarzau. Leidziu ir su draugais isvykt kur i bara. Aisku vienam, o kartais ir dviese. Bet jeigu as paprasyciau kad mane kur su draugem isleistu tai pasakytu :tik pabandyk!

Siaip is patirties zinau, kad negalima kistis i kitu 2ju zmoniu santykius ir padedi jiems tvarkytis, nes cia ju reikalas. Taciau jeigu ji tik tau patare, nematau tame nieko blogo.

Ji is vis nesikiso, as pati prasiau jos patarimo. Tai kur cia kisimasis i ne savo reikalus.

Galima.