Gyvenimiška problema.Padėkite išspręsti.

Tikra tiesa pati iš savęs kvailę pasigaminsi ;]] no offence.
Arba tu jauna dar labai- tingiu žiūrėt į profile’ą, arba visgi elementarios savigarbos neturi.
Jei taip nepasitiki žmogum, tai kokio velnio su juo būt? Neįkertu.
Ir jei jis tavo telefone knisasi, nu abiem galvas persišviest reikia, nes tokių sms būna, kad be konteksto ir situacijos žinojimo gali velniai žino ką pagalvot.

Uhu Taip Kietas

Ar as prasiau patarimo??? Kur matai kad as prasau jo? As Klausiau ar galima zmonems patarti? Man patarimo nereikia ka man daryt su savo gyvenimo pati susitvarkau.

As ne k…va kad rodyciau pirmam pasitaikiusiam.

Panašu, kad porelės laukia visai smagi ateitis: bus tikrinami ne tik telefonai ir PC, bet ir apuostomi marškiniai, pračekinamos švarko kišenės, piniginės…
Nekaltas

nu tai antram parodyk… Nekaltas

Man sirdis skauda ne del to kad jis turi kitu, nes as taip pat ne is kelmo spirta galiu greit susirask kita.
Man skaudu tik tai kad uzsipuole ta panele. Taip gavosi kad negalima nei savo nuomones pasakyt nei patarti.

O iš ko spirta?

O manes nezemina kai tikrina ar neisivedziau i tel.bernu nr. kai prikaisioja kad turiu meiluziu, kai nera tam pagrindo sakyt. Ai nu krc ne to jusu klausiau.

[quote]indeed rašė:
Arba tu jauna dar labai- tingiu žiūrėt į profile’ą, arba visgi elementarios savigarbos neturi.
[/quote]

Paprastai tie dalykai nemenkai susiję būna.Taip

[quote]Swelnute rašė:
Ar as prasiau patarimo??? Kur matai kad as prasau jo? As Klausiau ar galima zmonems patarti? Man patarimo nereikia ka man daryt su savo gyvenimo pati susitvarkau.
[/quote]

Išmok skirti priežastis nuo pasekmių.Nekaltas

Akivaizdus dievo buvimo irodymas, toks toki sutiko :]]]

na, nieks nesako, kad esi k…va
galima pabandyt ant to ir “suzaist”.
“Ah tu toks, tada as ta ta ir ta padarysiu.” Cha cha
o siaip tai, jei jums abiems dar ner 18-19 m, tai cia pas jus dar “per jaunas kraujas” Taip

Jis buvo salia manes ir mate kai pasiemiau jo tel. man reikejo draugo nr. tam kad pakviesciau ji naujus svesti pas mus. Ir tuo tarpu atejo sms. Tai ka as kalta dabar kad pas jo sms eina? Tad gali nesakyt kad as butent to ieskojau.
ir beje is vis ne mano problemos spresti cia esam, o atsakyti i paprasta klausima.

abu labu tokiu Taip
ir dar skundziasiBaisus

Tai niekas ir nesako, kad turiu tu patarimu klausyti. Man idomu tik tai,kaip galima uzsipulti zmogu kuris pasake ssavo nuomone ar kazkieno prasymu dave ir patarima. Taciau tuo vadovautis nebutinai turi.

[quote]Pride rašė:
Panašu, kad porelės laukia visai smagi ateitis: bus tikrinami ne tik telefonai ir PC, bet ir apuostomi marškiniai, pračekinamos švarko kišenės, piniginės…
Nekaltas

[/quote]

ajeeejum, shitC tai gerulis Taip nes galima supykti ne tik del moterishku kvepalu, bet ir del to, kad tokiu neturi Piktas Šypsena

Tai man ir taip buvo, o ne pasigreciau ji ir vonioj uzsidarius viska perskaiciau, prie jo akiu viskas vyko.

Ir dar tikrinsiu jei reikes. Deja ne, tai jis daugiau planuoja ta ateity, jei neplanuotu tai nebutu man pasipirses. O jei as nebuciau per daug iskaudinta buciau sutikus, o dabar deja ats buvo NE

jackauBaisus kokia tragiska istorija apie gyvenimaŽliumbia